Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik nem gyakorlottak...

Anyukák! Akik nem gyakorlottak a konyhába, Ti hova "teszitek" 7-8 hónapos babátokat (aki nincs el egyedül és a konyhában nem marad meg), amíg kotyvasztjátok az aznapi főzeléket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudod ugy idoziteni a fozest, amikor alszik?
2011. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Este főzés holnapra, addig apa játszik vele.

Az alvásidőt meg inkább másra fordítom :)

2011. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1-3-ig alszik:(,előtte ebédel,és apa meg este 9-kor jön haza melóból,akkor meg már hulla vagyok!
2011. febr. 10. 16:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor 1-3 főzhetsz másnapra :)
2011. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Rászoktattam,hogy el legyen egyedül pici kora óta. Ha valamiért nem hagyom a szobában a járókában,akkor a konyhában az etetőszékben játszik.

Most már elég nehéz lesz rászoktatnod,hogy egyeül is ellegyen.

2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én sokszor viszem magammal a konyhába, beültetem az autósülésbe, adok neki játékot. közeben beszélek hozzá, éneklek neki...
2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is vittem és beletettem az etetőszékbe,10 perc múlva úgy ordít,mint az állat.És mivel nincs túl sok gyakorlatom a konyhában ,így nekem elég hosszú idő összekotyvasztani azt a kis főzeléket,amit persze általában nem is eszik meg:(,mert nem ízlik.
2011. febr. 10. 16:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Fozz alvasidoben masnapra, ahogy mar mas is irta. Este en is mar faradt vagyok a fozeshez, es a szagokat sem szeretem - amerikai konyhas a lakas.
2011. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
16.49-nek köszönjük az építő jellegű hozzászólást, nyilván sokra megy már vele a Kérdező. :(
2011. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kipakolsz neki egy rakat műanyag tányért eszközt,flakont,tölcsért,szűrőt,zörgő,csörgő baleset mentes cuccot a földre,úgy hogy lásson is téged.El lesz egy darabig.Nálam működik,ha már se a járóka,se a játszószőnyeg nem jön be.Mondjuk már mászik mint a veszedelem,de ezek a cuccok mindig lekötik egy darabig.
2011. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!