Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldön miért divat a fiú...

Külföldön miért divat a fiú babákra is rózsaszínt adni?

Figyelt kérdés
Londonban szinte az összes baba rózsaszínben van, még a babakocsik is. Ismerősömnél is fiú született és ők is el kezdtek rózsaszín ruhákat adni a babájukra. Ti ezt értitek? Divatból teszik?
2011. febr. 12. 08:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Németben élek, itt sem adnak rózsaszín ruhát a fiukra. Bár a lányomat mindig kisfiúnak nézték még piros kabátban is. Sok kék és szürke ruhát vettem neki, most már nem érdekel, hogy minek nézik... Még nem láttam egyik üzletben sem rózsaszín fiúruhát.
2011. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Kanadaba elek mar majdnem 3 eve. Meg egyszer sem lattam fiun rozsaszin ruhat :)
2011. febr. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy ez a mostani divat. Meg is lepődtem, amikor a minap egy kisfiút rózsaszín cumival láttam. A ruházata színe fiús volt, de az a rózsaszín cumi... nem értettem, fura is volt.
2011. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Irorszagban max pirosat v narancsszint adnak fiu babakra.Rozsaszint meg sosem lattam.Nem adnek a fiamra akkor sem ha csak lanyos ruhaink lennenek.Igaz Indiai volt kollegam is rozsaszin ruhat vett fiamnak,de oda is ajandekoztam sogornom kislanyanak.
2011. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia


En kulfoldon elek...pont angliaban.

Nem hiszem, hogy divat lenne, csak csupan nem ciki!!

Itt semmi nem ciki ami neha pozitiv neha negativ erzest nyujt....

nekem mar fel sem tunik, bar eleinte engem is "idegesitett"...bar nem ez a legjobb szo ra...inkabb furcsaltam.

Mara olyan termeszetes ez is szamomra mint, hogy valaki babakocsizik valaki klendoben hordja a gyereket es van aki porazon setaltatja...

Lassan mar semmin nem rokonyodok meg :D

2011. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Koszonom annak aki lepontozott ,remelem sikeresen kielte magat rajta. Idiot@.

A kanadai valaszolo voltam

2011. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

02.12 12.26 vagyok,csatlakozok az utolsóhoz.

A kérdés nem az volt,hogy szerintünk helyes e h rózsaszínt adnak a fiú babákra vagy hogy mi mit gondolunk erről,adnánk e rájuk,hanem az,hogy külföldön miért teszik ezt.A választ leírtam a kérdésre,nem értem ezért miért kellett lepontozni(nem mintha különösebben érdekelne,csak megjegyeztem).

2011. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
mer cukcsihkah , imádom ha egy fiún rózsaszín van mer e az naon cukcihhkahhh!!!
2012. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!