Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós babámat hogy tudnám...

Nacebee kérdése:

3hós babámat hogy tudnám leszoktatni az ujjszopásról? A cumit szereti de az ujját mindennél jobban.

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért akarnád leszoktatni? Ő még nagyon picike, és ha ezzel nyugtatja magát....

Nyugi, ez nem jelenti azt, hogy még öt évesen is cumizni fogja az ujját. Kisfiam nagy cumifüggő volt (elalváshoz), majd egyik napról a másikra nem kellett neki, azóta az ujját használja - szintén csak elalváshoz. 17 hónapos lesz, és eszem ágában sincs leszoktatni róla.

Ha állandóan a szájában lógna, akkor lenne okom kicsit aggódni, de ő már nagy fiú a te picike 3 hónaposodhoz képest. :)

2011. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod leszoktatni... Ha neki az kell, akkor nem tudsz mit csinálni, nem ragaszthatod be az ujját, mert az szerintem elég durva dolog lenne vele szembe.

(Én egyébként nem vagyok olyan optimista az ujjszopással kapcsoltaban, mint az első, a lányom lassan 3 éves, és sokat szopja az ujját...)

2011. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, igen, előre nem tudhatja senki, hogy az ujját csak alváshoz veszi a szájába, vagy állandóan ott lóg...

Anno én nem is erőltettem a cumit, pedig jobb lett volna sokkal, mint az ujjszopás.

2011. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!