Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várható, hogy átalussza az...

Várható, hogy átalussza az éjszakát, ha Milupa 7 gabona pépet adok neki? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
A babám 7 és fél hónapos, de éjszaka sem alszik többet, mint 4 óra. Éjjelente 2-3-szor szopizunk. Eddig még nem adtam neki tejport, tejpépet (saját készítésű rizspépet igen, de nem aludt hosszabban tőle) és egy kicsit izgulok az ilyen "mesterséges" dolgoktól, viszont azt látom, hogy azok a babák, akik ebben a korban még mindig ennyit szopiznak éjjel, azok még 2 éves korukban is felkelnek. Ehhez azért már nem lenne kedvem. Azt hallottam, hogy ez a Milupa 7 gabona pép ügyesen megtölti a gyomrukat, és jól alszanak tőle. Igaz ez?
2011. febr. 24. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok szerencset.

Ha a rizspepedtol sem aludt jobban akkor szerintem ettol sem fog,bar ne legyen igazam.

Az enyem nem szopizott ebben a korban,tapis volt,ugyanugy felkelt.Mostmar 1eves,rendesen vacsizik,ugyanugy felkel csak most nem tapiert hanem teaert.

2011. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, az azért nem igaz, hogy amelyik baba ennyi idősen nem alussza át az éjszakát, az biztosan 2 évesen se fogja... Az én 2 középső gyerekem is szopizott még 7 hónaposan éjjel-nappal 3 óránként, aztán fokozatosan 1 éves korukra szépen átaludták az éjszakát...

Hogy a pép segít-e, lehetetlen megjósolni.... Én egyszer próbálkoztam vele a kicsinél: megevett egy adagot, szopizott utána valamennyit... majd óránként ébredt... Soha többé nem kísérleteztem, inkább keltem hozzá a szokott 3-4 óránként. Hogy a tiéd hogy reagál, te fogod látni. Egyébként a tejpép tápszer + valami gabonaféle... igaz, hogy nehezebben emésztődik, de lehet, hogy épp emiatt okoz több ébredést éjjel..

2011. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!