Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap ota 5,5 hós babam...

Tegnap ota 5,5 hós babam tatott szajjal liheg egesz nap. Mi lehet ez? Nem ehes, nem szomjas, talan a fogat huti?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet esetleg, hogy egy kicsit meghűlt és nem tudja az orrán kényelmesen venni a levegőt, csak még nem csöpög, meg szortyog neki?
2011. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez anyagcserezavarra is utalhat...
2011. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gbea válasza:
az én babám 6 hós és ugyanezt csinálja 2 hete. Megfigyeltem, hogy leginkább akkor csinálja, ha szeretné, hogy felvegyem, vagy valamelyik játékát kéri. Ha megkapja, még utánna is szokott "lihegni" :) pár másodpercig. Mostanában csinál olyat is, hogy megfeszíti az egész testét. Az orvosunk azt mondta, hogy majd leszokik ezekről. Szerintem csak rájött, hogy ilyet is tud és most gyakorolja.
2011. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ne figyelj rám és tényleg bocsi hogy írok de....talán rühes?
2011. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
23%
Lehet hogy csak kanos, ne pőréskedj elötte.
2011. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mondjuk én azért megkérdezném szakember (orvos) véleményét is, szóval remélem nem csak erre hagyatkozol amit itt leírnak :)
2011. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves rühes válaszoló, szerintem fogalmad nincs, mi az a rühesség, semmi köze a tátott szájhoz. A rühesség börbetegség.nagy az isten állatkertje!
2011. márc. 3. 14:05
 8/10 anonim válasza:
Így látatlanban arra tippelnék, hogy eldugult az orra, vagy feldugott oda valami apró dolgot. Szerintem inkább a védőnőt kérdezd meg erről, hiszen ő ismeri a babát és biztos tapasztaltabb nálad és nálunk is ebben a kérdésben. Ha ő sem tud választ adni és nem múlik a probléma, akkor fordulj gyerekorvoshoz.
2011. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam hogy a rühesség a kutyáknál van és olyan mint a veszettség de rosszul mondták el nekem akkor az emberek...
2011. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemcsak kutyaknal.embereknel is.
2011. márc. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!