Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viselkedik mindig...

Miért viselkedik mindig furcsán evés után?

Figyelt kérdés
9 hetes kislányom mostanában elég érdekesen eszik.(tejes+tápis is)elkezd szépen enni kicsit mohon is sajnos ezert mindig kiveszem a szájából az üveget erre ő hatalmas ordításba kezd ez még oké is de utana is ordít mire befejezte a kaját.hasa nem fájhat mert pár perc utan abba is hagyja.talán éhes lenne még de többet nem merek adni neki (meg van h ki is köpi az üveget) mert igy is bukik néha még hány is.most is kinlódik és egyszerüen nem tudok rájönni h miert?ja és mindig kibirja a 3 órát sőtt van h többet is ezert is gondolom h nem marad éhes.de akkor mitől lehet ez a pár perc ordítás utana meg a nyüglödés.semmi hasfájásra utaló jelet nem látok.(nem húza a lábát nem feszít stb)tippek?Segítsetek légyszi.köszönöm.
2010. ápr. 30. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tekeri a kaja kicsit. Pár percig csinálja, ennyi, ugye? Ahogy leér a kaja, azt érzi. Tele van:) igy mondja el:))
2010. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld meg még utáni kicsi cicire rakni..Lehet az inger hiányzik neki..és persze a közelséged!
2010. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam h tele van a pocija feszít neki esetleg görcsöl néha.és meddig fogja így közölni mert kezdek kicsit kikészülni minden egyes kaja utan az ordítástól és az utana lévő nyügitől?vagy esetleg tudok neki segíteni.tornáztatni nem merem a bukástól és a hányástól.de más megoldást nem látok.ötletek?
2010. ápr. 30. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem etetés közben is akár 2x is böfiztesd meg, amikor tápis lett a babám én is ezt csináltam, kiköpte az üveget és "szólt", hogy böfizni kell, utána evett szépen tovább. És persze a végén is böfi.
2010. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közte is böfiztetsd, aztán vissza a cicire. Óvatosan tornáztathatod, ha jobban visít, akkor nem esik jól neki, ha nem sír, csinálhatod.
2010. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!