Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rubint Réka kérdés? Hogy...

Rubint Réka kérdés? Hogy lehet csupán 5 kilót felszedni a terhesség végére? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kislányommal 13kgot híztam és szülés után egy órával 11kg. voltam kevesebb, a második kislányommal 8 kilót híztam Nem hiszem hogy a Réka sablon lenne mindenkinek , mert minden kismama más.
2011. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
75%
Én 7 kg híztam és baba 3050 g volt. Igaz nekem a 23 . héttől diétáznom kellett terh . cukor miatt, de a diéta előtt ettem rendesen és akkor sem híztam.
2011. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Én végig fogytam a terhességem alatt!Képtelen voltam egyszerűen enni.Én világ életemben telt karcsú voltam,na szülés után sovány lett belőlem.Sajna nálam utána jöttek a bajok,mert hónapról hónapra szépen jöttek vissza a kilók :(
2011. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
32%

Az a nő nem normális, nehogy róla vegyetek példát! Azt már hallottam, hogy egy nagyon kövér nő keveset hízott, sőt, inkább fogyott, mert a baba a feleslegből nőtt. De egy ilyen vékony nőnél ez kóros!

Na meg a 8. hónapban megcsászároztatta magát, mert a 9. hónapban még jó sokat lehet hízni. Szóval ha rendesen kihordja, lehetett volna még akár plusz 2-3 kg. Egyébként meg igenis sanyargatta magát, a terhestornája mindenféle szakértelmet nélkülöz, én betiltanám, el lehet tőle vetélni.

2011. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka:


"Azt hiszem, a mostani terhességem alatt ért a legkevesebb kritika. Mára, két egészséges gyermek édesanyjaként egyre többen elfogadták, hogy az egészséges életmód elkötelezett híve vagyok a várandósság ideje alatt is.Úgy gondolom, hogy a bírálóim közül is sokan belátták, hogy a túlsúly nagyobb kockázatot jelent a magzatra nézve, mint az, ha egy kismama minőségi táplálékokat vesz magához és kímélő edzéseket végez, ha ezt az orvosa is engedélyezi. Nekem a családom és a gyerekeim a legfontosabbak. Larával és Norbikával sem híztam sokat, s mindketten egészségesen, három kiló körüli súllyal jöttek a világra. Zalánnal is minden a legnagyobb rendben van, gyönyörűen fejlődik, s a legutóbbi eredmények szerint ő is három kiló körüli lesz, mire megszületik" - tette hozzá Réka, aki saját bevallása szerint mindössze két élelmiszert zárt ki az életéből: a fehér lisztet és a finomított cukrot, azokat viszont már évekkel ezelőtt.


"Nem vonok meg magamtól semmit, tegnap este például jól bekocsonyáztam, de Update-lisztből készült péksüteményeket, réteseket, tarhonyát, valamint házi kolbászt meg csirkepörköltöt is eszem. Ami nagyon nem mindegy, hogy miből készülnek ezek az ételek, ez a titka az egésznek"

2011. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
43%

na ez az egész csak látszat. láttam én már rubint rékát mekis kaját enni kólát inni. itt hol az egészség?

egyébként ha megnézitek az update összetételét, tiszta méreg, pl. aszpartam....

2011. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Pluszkilókkal indultam neki 2 éves lányom mellett a második terhességemnek. Vele nem voltam hányós,viszont érdekes módon nem tudok rendes adagokat enni. És nem esik jól mindig minden. Plusz a kétévesem mellett a fizikai megterhelés háááááááát. 88 kg-val kezdtem,most 21 hetes vagyok és 86 kg. Remélem nem leszek 90 kg-nál több,lányomat is annyival szültem. De ha így lesz,csak 2kg-ot fogok hízni:)
2011. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én 48kg-val indultam és 22 kg-t híztam.A szoptatás miatt nem néztem,mennyivel jöttem haza.

6 hetes kontroll utántól kezdve sportoltam.Most 8 hónapos a babám,megint 48 kg vagyok,és 26-27-es farmerokat tudok hordani megint.

Én nem tudtam volna a terhesség alatt a kalóriákat számolni:-) Nincs hozzá akaraterőm,h bármit megtagadjak magamtól:-)

De nem is kellett:-P (Első gyerkőcömnél 13 évvel ezelőtt majdnem ugyanez volt,mint most...)

2011. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
26%
Az a nő agybeteg! Nekem nemrég mesélte az egyik ismerősöm, hogy a rokona ikreket vár és ő is csak 5-6 kg-ot hízott! Kérdeztem én is, hogy hogy lehet ez? Azt mondta, hogy azért, mert vigyáz a csaj az alakjára! Meg áll az eszem! Ikrekkel 5-6 kg! Ja! Ő is kiveteti a babákat 3 héttel hamarabb, mert állítólag nem férnek el. Na ezt rakjátok össze! De azon azért imádkoznak, hogy a gyerekek legalább a 2 kg születési súlyt érjék el!
2011. febr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan az Orvosi tanácsok otthonra című könyv, és abban az van, hogy az ideális 9-12 kiló hízás a terhesség alatt.
2011. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!