Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rubint Réka kérdés? Hogy...

Rubint Réka kérdés? Hogy lehet csupán 5 kilót felszedni a terhesség végére? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%

Ez szintiszta genetikai adottsag.

Van ismerosom aki szo szerint zabal megis fogpiszkalo,en ha nemvigyazok hizom.

Neki van egy ilyen jo kis adotsaga es szepen kihasznalja ezt,ugy allitja be hogy tornazik meg egeszseges eletmodot folytat,ha bezarnanak minket valahova ugyanazt vegigcsinalnam mint o akkor sem lehetnek olyan.

Van aki ennyit hizik valaki annyit,nincs ezzel semmi gond.

2011. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon akarom védeni Rékát, nem jó barátom ő, de azért nem kell szétszedni, mert nem hízott 20 kg-ot. Viszont sokan írták, hogy rosszullétek miatt fogyással kezdték a terhességet, illetve diétázniuk kellett. én utóbbiak táborába kerültem 13. héttől. összesen 8 kg-ot híztam, cukorbeteg lettem, így diétázni kellett. amikor kijöttünk a kórházból, 10 kg-mal mutatott kevesebbet a mérleg, a baba és egyebek mellett a vízesedés okozta a plussz kilókat. a lányom 36. héten született, 2,9 kg-mal, teljesen egészségesen.

megjegyzem egyszer kipróbáltam az általuk kialakított egészséges étrendet, de igazából nem volt lelki erőm hozzá. illetve igen drága is. a terhesség alatt viszont kénytelen voltam betartani a szabályokat, és könnyedén ment, pedig én még este 9-10 között pótvacsiztam is.

szóval nem hinném, hogy kockáztatná a baba egészségét, és a sajátját sem. ennyire azért nem lehet rossz ember.

2011. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bánom ha 10 fölé emelkedik a súlygyarapodásom. 2,5 éves és újszülött mellett majd hamar lemegy az is tuti. 22 hetes (eddig 3,5 kg)
2011. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 kg-ot szedtem fel (szerintem ez átlagos), le is adtam szülés után (Réka torna meg update nélkül, egyszerűen eltűnt), aztán a 10 hónap szoptatás alatt szépen visszajött az egész :(
2011. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként nem tökmindegy, hogy hány kilót hizik egy kismama? Én is ismerek egy csajszit, olyan csinos vékony, hogy csakna- de kb 25kg-ot hízott a terhessége alatt. Pedig nem evett sokat- úgy csinált mindent mint előtte- de mondta, hogy ha levegőt vesz, attól is marad rajta két deka. :-)

Szülés után 6héttel ugyanolyan csini volt mint előtte....

Tehát nem minegy akkor?

Én 12-14kg-ot híztam az első és második gyerekemmel- nem zabáltam- sőt alig volt étvágyam és szültem két 3kgos fiut. az első után 4héttel, a második után 4hónappal, ua. voltam mint előtte....

2011. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam régebben velük egy riportot, ott a Norbi azt mondta, hogy Réka nagyon szigorúan betartja az update étrendet. Ő sose hajlik el. Tehát ha valakinek évek óta ez az étrendje, akkor a szervezet ehhez van szokva, ez nála nem diéta és sanyargatás, hanem életmód, megszokott mindennapos étkezés. Mellette még pocakkal is rendszeresen mozog, úgy, mint előtte. Valószínűleg neki nem vizes a lába a 9. hónapban.

Tényleg nem tűnik soknak az 5 kg, de ez esetben talán reális. Én amúgy 15 kg-ot híztam, és abból 10 nem is ment le, pedig 4 kg-os volt a kislányom.

2011. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az talán normális, ha valaki több mint 20 kilót hízik? Nem tudom miért kényszerképzete mindenkinek, hogy a kismamának "kettő helyett kell enni" - persze, tömje csak tele magát finomliszttel és cukorral, attól lesz egészséges a gyerek meg ő is.

Bocs a hangnemért, nem is Rékát védem, de nem törvényszerű olyan méretűre dagadni, hogy csak mázsálón tudjanak a terhesség után megmérni!

2011. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!