Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rubint Réka kérdés? Hogy...

Rubint Réka kérdés? Hogy lehet csupán 5 kilót felszedni a terhesség végére? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 20:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én egyszerűen ki tudtam számolni, mennyire volt szüksége a babának (tehát baba súlya+magzatvíz+méhlepény stb...). Pont 10 kg-t híztam a 40. hétig, a kisfiam 3120 g-mal született, és amikor hazamentünk a kórházból, másnap reggel megmérterm a súlyomat. Dekára annyi voltam, mint amennyivel a terhességet kezdtem. Tehát, ha kevesebbet szedtem volna fel, akkor nyilván fogytam volna a szülés után, mert ez a 10 kg kellett az én Picúromnak :-) Minden jót és jó egészséget!
2011. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

első babánál 6kg híztam, a baba 4120dkg volt a 40.hétre

nem hánytam ettem mindent bármikor ha megkívántam


másodiknál 8kg híztam , a baba 3850dkg 38.hétre és szintén nem hánytam ettem rendesen... sőt néha éjjelente volt hogy 3 szelet zsíros kenyeret...



tesóm 40kg hízott 3,5kg lett a baba 41.hétre

2011. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nekem majd' 25öt sikerült :). 53kg-ról lettem talán 75.
2011. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%
Önuralommal lehet. Persze sokkal könnyebb féktelenül zabálni, és azt állítani, hogy ez a normális.
2011. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak én is ilyen keveset híztam volna, mint ő!

Visszatérve csak update 1-es ételeket eszik, amitől hízni nem lehet, viszont egészségesek (sok hús, zöldség, gyümölcs, sovány tejtermékek) szóval a baba megkapja, ami neki kell. Nagyon sokat mozog pocakosan is talán ezért sem hízik.

2011. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%
Sztem senki nem mondta, hogy a féktelenül zabálás a normális. De ne mondja azt senki sem, hogy kalória számolgatással kell babát várni.
2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
54%

21:00 vagyok.

Igenis lehet, sanyargatás nélkül is! Annyi, hogy 11kor nem ülsz neki egy nagy adag pörkölt cuppogatásának...

Egészséges gyerekem született, hányós kismama sem voltam, amit napközben megkívántam, abból ettem, de mértékkel.

És bizony a doki se szidott le, hogy 4 kilót híztam, hanem egyenesen dicsért.


Csak az a baj, hogy egyszerűbb elítélni, mint utána csinálni.

2011. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
60%

Na de azért azt már be ne meséld nekem, magadra kötsz egy három és fél kilós gyereket, ehhez jön a magzatvíz, méhlepény súlya, durván ugyan ennyit magadra pakolsz, és 4 kilóval mutat többet a mérleg. Fogj a kezedbe 7 kiló lisztet, állj rá csak ellenőrzésképp, 4 kilóval mutat többet a mérleg?

Ott a mérleggel van baj, mert x+3,5 +3=x+4, mert ez matematikai képtelenség, mert 3,5+3 sosem lesz 4.

Egyébként pedig Rubint Réka nem hordta végig a terhességet, maximum a 8 hónap elejéig, és nem volt még 3 kiló sem a gyerek. Tehát mondjuk két és fél kilós gyereknél, 7 hónap alatt reális az 5 kiló plusz. Ami ha végighordja a terhességet és normál súlyú babát hoz a világra, akkor elérte volna az átlagos 8-10 kilót.

Szerinted az a kismama, aki a 380 grammos babát világra hozta, mennyit hízott? 2 kilót-1 kilót? De ezt ne hasonlítsuk össze, azzal, aki 40 héten világra hoz egy 4 kilós gyereket.

2011. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon szép kismama!

Én az első hetekben nem bírtam se enni, se inni. Mégis ragadtak rám a kilók a 20. hétig, összesen 10. Aztán már csak az utólsó hónapban jött fel még 2. De biztos, hogy az egészséges letmód többnyire nem hizlal.

2011. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
67%

És még bemagyarázza nekem, hogy nem annyit híztam. Besza-behu, esküszöm :DDD

Tudod, van olyan, hogy ORVOSI KONTROLL. Akkor az ő mérlege meg az én mérlegem is rossz, mi?

OMG.

2011. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!