Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok és...

Hány fok van nálatok és milyen ruhában van a kisbabátok?

Figyelt kérdés
Nálunk huszonegy fok van és hossszú bady és rugi van rajta.
2011. febr. 25. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kismamában épp volt cikk erről, azt ajánlották, hogy éjjel max.18fok legyen, nappal 20.

bölcsőhalál esélyét is csökkenti a hűvös, bacilusok sem érzik otthonosnak, légutaknak is jót tesz. egy gyerek azt érzi jónak, amit megszok.

(több külföldi országban láttam, hogy nem félnek úgy a hidegtől, mint mi. az angolok, írek 0-10 fok között pólóban sétálnak, gyereket vizes hajjal is kiviszik! oroszok meg direkt kint, a hidegben altatják a babákat, persze jól beöltöztetve.)

2011. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19-20 fok van, hosszú ujjú body, harisnya, zokni és szabadidőruha van rajta itthon. 11 hónapos, mászik és bútorok mellett lépeget.
2011. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

21-22 fok körül szokott lenni, de padlófűtésünk van, így melegebbnek tűnik.

15 hónapos kisfiamon, aki javarészt még mászik, hosszú ujjú, vastagabb anyagú body, pamut melegítőnaci és szilikontalpú vastag zokni van.

Ha nem megy a padlófűtés, akkor polár nacit adok rá.

2011. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy 24 fok van nálunk. Én jobb szeretném, ha csak 20-22 fok lenne, de panelprogramos ház, körbecsomagolták hungarocellel, NEM megy a fűtés nálunk (lehet állítani), mégis ilyen meleg van.

Mondjuk a 18 fokban megfagynék,amit az egyik válaszoló írt :)

2011. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23 fok.

H.ujjú body, plüss nadrág, mellény, vastag zokni.

2011. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!