Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttatok már valaha csúnya...

Láttatok már valaha csúnya kisbabát? Milyen volt? (én még nem)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Na akkor szerintem az enyém viszi a prímet. Ilyen volt a kórházban, fél naposan: [link]

És ilyen volt 11 hónaposan: [link]

2011. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Brigitta04 ***** válasza:
48%

Sziaztok.

Hát kedves utolsó válaszló én egyálltalán nemlátom csúnyának a babádat!És igen láttam már én is kevésbé szép babát de mégis mindegyikben van valami szép!!!!

2011. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20.50-es vagyok. Hát pedig mikor megszületett, nem volt egy Adonisz, kicsit el is voltam keseredve az arca miatt... De most már persze nekem a legszebb. :) Itt van egyébként egy friss kép róla (17 hónapos már): [link]
2011. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Emlékszem rá, mikor megláttam a kissebbik lányomat azt gondoltam, hogy szegény, lány...

Aztán jöttek a rokonok, szülők, testvérek...és mindenki áradozott, hogy milyen szép.

Hát őszintén? Mit gondoltom? Hogy szerintem nem egy gyereket nézünk...:-)

Tisztára fel volt püffedve, még a szemei sem látszottak, a füle csupa szőr, a sok oxitocintól ödémás volt, és kellet 2-3 nap, mire arra jutottam, hogy talán mégis lesz belőle valami. :-)

2011. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Ilyen volt születésekor, puffadt, ödémás, vörös és sírós, egy percig nem láttam csúnyának, amellet, hogy minden kis újszülött egy picit békaszerű, főleg férfiszemmel.



[link]

[link]

ilyen lett 3-4 hónappal később

2011. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

Az első képen rögtön szülés után.Hát eléggé kis csúcsfejű volt.Az apukája meg is ijedt,hogy ilyen marad szegény gyerek.2ik képen 1 napos, a 3ik képen 4 hónapos azt hiszem és a 4iken pedig 21 hónapos nagyfiú.Én mindig szépnek láttam.Sokan mondták is neki.IMÁDOM Ő AZ ÉN ÉLETEM!!!!

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

2011. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

Mennyi változáson átesnek :) nekem ez annyira tetszik :)

Minden anyukának gratulálok!

2011. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
de aranyosak vagytok.Hogy őszinte legyek tényleg van a képek közt pár "érdekes"baba:)de milyen szépek lesznek.Amikor vártam a fiam annyira vártam,hogy legalább ne legyen csúnya.láttam már jó pár nagyon csúnya csecsemőt,és amikor annó a Verebes kisebbik fia megszületett és kivitték neki megmutatni ő csak annyit mondott "szebb nincs"?a páromnak se tetszett soha egyik baba sem,aztán mikor megszületett az volt a párom első szava,hogy van haja,és nagyon szép.Na már akkor tudtam ha a párom ilyent mond abban van valami,vagy be van rúgva,de tényleg nagyon szép volt,szép formás,rózsaszín börrel.De nagyon érdekesek ezek a baba változások,milyen szépek lesznek,de sajnos a környezetbe van olyan,aki 2 év alatt se lett szép,de nagyon bájos.az egyik válaszoló voltam.
2011. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Mikor megszületett a lányom azt hittem elájulok!:

Nagyon kis csúnyácska volt!A feje ferde volt.Az egyik füle összegyűrődött,meg vagy 2 cm-rel lejjebb is volt!Jajjjj nagyon megijedtem,de egész pofás lett 8 hónapos korára szerintem :D


[link]


[link]

2011. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Brigitta04 ***** válasza:

Sziasztok.

Nagyon szép midegyikötök babája!:)Kedves utolsó a kisfiamnak is pont ilyen kis pufoka arca van.Linkelni nemtudok sajnos mert rengetegszer probáltam már és egyszerüen nen jön össze:(Hát ez van technikai zseni nem vagyok az már biztos!:(:)

2011. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!