Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttatok már valaha csúnya...

Láttatok már valaha csúnya kisbabát? Milyen volt? (én még nem)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
láttam és csúnya volt.
2011. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
láttam.Miért ne lenne,ez olyan mint nincs csúnya menyasszony.Háát dehogynem.babába is van.Az a kislány szegény olyan kis csúnyácska,viszont irtó kedves,mosolygós kis baba.
2011. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya, az tág fogalom.

Újszülöttek között ritkán akad szép baba-ez természetes. Pár naposan már azért kezdenek belecsöppeni a mi világunkba, eltűnnek a ráncok, a pirosodás, kezd letisztulni a bőrük, kisimulni az arcuk.


Viszont ismerek olyan 1.5 éves gyerkőcöt, aki elég furcsán néz ki. Nem mondom, hogy ronda, mert ilyet akkor sem mondok, ha igaz, de valami nem timmel /szerintem beteg lehet, de ezt nem merem mondani, annyira nem ismerem Őket.


Szóval a kérdésre a válasz: csúnya baba nincs, csak kicsit hátrányos kinézetű-ez talán nem sértő :)

2011. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát terémszetesen minden kisbaba szép, főleg az anyukájának az.

De ha nem vagyunk elfogulak, én már láttam...

a szomszédunk kisfia...huh - ami miatt csúnya volt szegényke, hogy óriási orra volt a fejéhez képest - de egyébkén már elmúlt másfél éves és most egész normális az orra mérete, nem lett csunya kisfiu.

:-)

Az újszülöttek között is van néha kicsit túl ráncos túl felázott... de napokon belül szépek szoktak lenni.


De nekem ez az "orrmányos" kisfiucska csunya volt....

Bocs

2011. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen, láttam.

Nyáron voltam szülészeten tanulónővér és volt egy baba aki...

Addig úgy voltam vele, hogy nem minden baba szép, de minden baba aranyos.

Hát kaptam egy babát aki még csak aranyos sem volt. Nagyon sajnáltam, mert látszólag az anyukája sem szerette. Mindig bent volt a csecsemősöknél, mert az anyuka nem bírta maga mellett elviselni.


Egyébként szerintem az újszülöttek nagyon aranyosak. Én még nem láttam csúnya újszülöttet. Nem tudom miért mondják sokan, hogy csúnyák.

2011. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom! Ilyen volt születéskor : [link]

hát nem olyan volt mint a nővére aki gyönyörű volt. Kicsit lelkiismeret furdalásom is volt miatta hogy nem tetszik, de ilyen lett 8 hónapos korára : [link]

most már gyönyörű.

2011. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hú, utolsó, tényleg nem gondoltam az első kép után, hogy ilyen szép lesz a kicsid! Tényleg gyönyörű! Egyébként tényleg vannak csúnyácska gyerkőcök :)
2011. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésért (tényleg):)
2011. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mikor megszületett a kisfiam őszintén gyönyörűnek láttam, 1-2 nap múlva kezdett csökkenni a hormonszint (és most ne röhögjetek:), de magamban azt nézegettem még a kórházban, hogy azért hunyorognom kell ahhoz, hogy szépnek nézzen ki:))))) Gyűrött volt, hosszú pajesza volt, szőrös volt a füle, be volt dagadva mind a 2 szeme. Mint Mao Ce Tung kicsiben:)

Most mindenki szerint gyönyörű, formás, mosolygós, tiszta tekintetű, de visszanézve a születésekor készült képeket, kis csúnya volt..

2011. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Láttam már én is. És nem csak újszülöttet.

Pár hónapos babát, aki egyszerűen nem volt szép, sem bájos, sem aranyos.

Testéhez képest hatalmas feje volt, ami hátul teljesen lapos, nagy krumpli orra volt, a szemei is furcsán álltak... azóta 8 hónapos ő is, és egész jól néz már ki.

Aztán volt még egy csúnyácska baba, akinek ijesztően nagy szemei voltak. Elsőre ránéztem és nem láttam mást, csak két nagy szemet... huh... azóta biztos szép már ő is.

2011. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!