Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tennétek külön szobába...

Mikor tennétek külön szobába a Babucit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rögtön a legelején. Legalábbis mi így csináltuk, így noncs gond az átszoktatással.
2009. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első pillanattól külön volt, de a mi szobánkból nyílik az övé, így eleinte nyitva hagytuk az ajtaját. Most 10 hónapos és semmi baj nem volt ebből. Apukája elég zajos, ezért is láttam jobbnak így.
2009. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk születése óta külön szobában, a saját kiságyában alszik a kislányom (mondjuk az ő szobája közvetlenül a mi hálószobánk mellett van), sokan irigyelnek is érte, hogy milyen szépen elalszik egyedül :)


4,5 hós kislány anyukája

2009. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most 4 hónapos
2009. febr. 16. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt választásunk egy szobában voltunk, ez eleinte jó volt de aztán se a gyerek se én nem tudtam kipihenni magam. Én külön szobába tenném - 1-2 hét után vagy mindjárt az elején és nyitva hagynám az ajtót.
2009. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A Mi kis Manónk velünk alszik,meg szerintem velünk is fog még egy jó darabig,mert sajnos nem tudjuk megoldani másképp,vagyis nincs külön szoba,1 van de az foglalt.Viszont én is azt mondom,hogy jobb lenne külön szoktatni,mert sem Neki,sem pedig nekünk nem jó,ha egy szobában vagyunk. :( De mi nem tudunk mit tenni.Talán majd később lesz külön kis szobácskája :)
2009. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Babánk 3,5 hónapos. Mi azt tervezzük, hogy 6 hónapos korától kerül át a saját szobájába. Én már most rettegek tőle, szerintem én rosszabbul fogom viselni, mint a picur. Hozzá kell tennem, hogy most is a saját kiságyában alszik! Az elalvással sincs semmi gond, nagyon nyugodt baba és végigalussza az éjszakát! Így vagyok nyugodt,akkor sem aludnék mélyebben, ha külön szobában lenne! Én az aggodalmasabb anyukák közé tartozom, talán közrejátszik ebben, hogy kicsit koraszülött :)!


Boldog babázást!

2009. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!