Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehet e a külön "költöztetés"?

Mehet e a külön "költöztetés"?

Figyelt kérdés
3hós a kisfiunk, este fél10-kor eszik, elalszik (sosem volt altatva, magától szundizik el) leghamarabb 5-kor ébred, de mostanában 7-ig is alszik :) A hálószobánk a lakásunkon belül egy kis félemeleten van és nem tudom, felébrednék e a manó jelzéseire?? Természetesen nyitva lenne mindkét ajtó, csak nem tudom...
2009. febr. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ANYUKA vagy:)

Ez azt jelenti, hogy 2 km-es körzetből is meghallod a legkisebb nyekergését:)

Nem lesz semmi gond, nyugodtan költöztessétek külön:)

Az anyukák radarjai kiválóak:)

2009. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, nyugodtan tedd külön.

Az első pár nap bizti ezerszer felkelsz megnzni, de aztán megnyugszol, és jókat fogtok aludni:-)

4 hós volt a lányom mikor kész lett a szobája, és jobban aludtunk mindketten külön szobában.

Nyugi, semmi baj nem lesz, meg fogod hallani:-)

(vagy ha nem vagy benne biztos, vegyél bébiörzőt-bár nekem nem vált be... meg fogod hallani)

2009. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az első naptól kezdve hogy hazajöttünk a kórházból külön altattuk. Az elején 1-2 hónapig bibiőrzőt használtunk, de most már azt sem. Nálunk csukott ajtónál alszik a pici, mi nyitott ajtónál. De ha csak egyet nyikkan a kiságy én már ébren is vagyok. Minden neszt meghallok, ami a gyerekszobából jön, pedig hidd el, ha volt olyan ember aki felől el lehetett volna rabolni a házat és ágyút is döröghettek volna mellette az én voltam. Semmilyen neszre nem ébredtem fel. Mióta megvan a kisfiam, teljesen éberen alszom. 7 hós kisfiú anyukája. Az én fiam 1,5 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat. Régen 21-től 10-11-ig is elaludt, de most hogy jön a foga, már 9-10 kor ébren van reggel este 21-től. Szerintem nyugodtan tedd külön, jobb lesz mindhármótoknak, lehet némi hálószobai élet is.:)
2009. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!! hát igen a hálószoba életet eddig is már a hálóban bonyolítottuk le, csak aztán mentünk le aludni :) de akkor már ma belevágunk!! :)

jó babázást nektek!!

2009. febr. 17. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!