Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez törvényes? Tényleg nincs...

Ez törvényes? Tényleg nincs még ennyi jogom sem?

Figyelt kérdés

Kislányomat be akarták utalni kórházba (9 hónapos), de közölték, hogy mivel látogatási tilalom van, így én nem lehetnék ott vele! Ez hogy lehetséges?? Előfordult már valakivel ez a szituáció?

Azóta egyébként mégse vált szükségessé a befekvés (lekopogom), de rettegek, hogy ha mégis az lenne, akkor én nem maradhatok vele?

És ilyen kicsi babák szüleit miért minősítik látogatóknak egyáltalán?


2011. márc. 4. 17:17
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Azt én is durvának tartom, hogy felesleges ott maradni vele! Főleg, hogy a szeparációs szorongás kellős közepén vagyunk, de a főbb ok, hogy igen, még szopizik! Ezt is elmondtam, erre közölték, hogy "azt a nővérek meg tudják oldani"! Mégis hogy???? :S
2011. márc. 4. 17:35
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, simán hagyják sírni. Én két hónapot feküdtem bennt a másfélévesemmel.hát a szívem szakadt meg, rácsukták az ajtót és szevasz. jól vagy lakva tiszta a pelus ne bőgj..kb ilyen volt a hozzáállás.Mert ugye vannak anyukák akik nem tudnak bennt lenni a kicsivel.

Én azt javaslom, hogy ha mégis be kéne mennetek, keress egy kórházban dolgozó dokit és vidd el hozzá magánúton....onnanstól kezdve meg lehet témázni a dolgot hogy mit lehet s mit nem.

2011. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
72%
Ha szoptatsz kötelesek téged bennt engedni!!!!!!! ezzel még mehetnél bíróságra is ha nem engednék.
2011. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
44%
Valóban inkább neked lenne trauma,mint neki! Ez érthető is! De gondolni kell a többi gyerekre is! A kórház ezt nem poénból csinálja. Nekik is az lenne az érdek,hogy bent legyenek a szülők, így nekik kevesebb gondjuk lenne a gyerekekkel. De az influenza járvány nem vicc!
2011. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
Én sem lennék nyugodt,ha nem maradhatnék ott vele,de ha azt nézzük ennyi erővel úgyan úgy az orvosok és ápolók is be vihetnek akármit a gyerekek közé!
2011. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
56%

Megértem, hogy aggódsz a babádért. Ez teljesen természetes dolog, de:

A szülő látogatónak számít. Bármilyen fertőzést, nyavalyát behordhat. Most képzeld el, hogy bemegy a te viszonylag egészséges babád egy kivizsgálásra vagy egy pár napos kezelésre és a járvány miatt egy másik anyuka akinek a babája a tiéd mellett fekszik ugyanúgy bemegy látogatóba a babájához. Viszi a járványt. Nem csak az ő babája fogja elkapni, nem csak az az osztály, hanem esetlegesen az egész kórház.

Bemegy a babád 3 napra és a vége az, hogy 2 hónapot bent fekszik tüdőgyulladás miatt vagy akármi. Ne adj isten bele is hal.

Ezért.

Ez nem vicc. Ezt komolyan kell venni és nem a saját igényeidet előtérbe helyezni mert nem biztos, hogy az a jó megoldás.

2011. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Na igen, ez az, hogy a dolgozók is akármit bevihetnek! A higiéniáról meg ne is beszéljünk...
2011. márc. 4. 17:41
 18/56 anonim ***** válasza:
12%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36


Nagy tévedés. Egyáltalán nem kötelességük beengedni ha szoptat. Csupán a lefejt tejet kell átvenniük ha igény van rá.

És az ápolónők nem jókedvükben nem rázogatják a síró baba fenekét egész nap. Iszonyatosan le vannak terhelve...

2011. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
29%

az még nem jutott el az agyatokig, hogy szakembernek is kell lennie abban a kórházban és hogy van fertőtlenítő?

rémes ez az egyszerű,naív gondolkodás,ha mi nem akkor ők miért? agyrém,ovi

2011. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy, te kötekedő, de képzeld, nem én pontozok le mindenkit. Vagy szerinted én vagyok egyedül ezen az oldalon?
2011. márc. 4. 17:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!