Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez törvényes? Tényleg nincs...

Ez törvényes? Tényleg nincs még ennyi jogom sem?

Figyelt kérdés

Kislányomat be akarták utalni kórházba (9 hónapos), de közölték, hogy mivel látogatási tilalom van, így én nem lehetnék ott vele! Ez hogy lehetséges?? Előfordult már valakivel ez a szituáció?

Azóta egyébként mégse vált szükségessé a befekvés (lekopogom), de rettegek, hogy ha mégis az lenne, akkor én nem maradhatok vele?

És ilyen kicsi babák szüleit miért minősítik látogatóknak egyáltalán?


2011. márc. 4. 17:17
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:38


Igen, az ápolónők is bevihetnek akármit a gyerekek közé, de azt tartsd szem előtt, hogy az ápolónő akármihez hozzányúl, akármit csinál kezelt mos, fertőtlenít, gumikesztyüt húz, szájmaszkot vesz. És betegen nem jön be.

Egy anyuka tisztelet a kivételnek, de simán megteszi, hogy az egészet letojja magasról és még csak kezet sem mos a bkv után...

2011. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
64%
Az én lányom 8 hónapos ,de egyetlen percre sem hagynám magára!!!!!!!!!!!És teljesen jogos a felháborodásod!Viszont az nagyon igaz,hogy a szoptatást magyarán lesz@rják!!!!Barátnőm úgy járt,hogy 5 hetes babájával kakagondok voltak és beutalták,bementek,és közölték,hogy nem szoptathat,fejjen és odaadják!Mondanom sem kell elment a teje,azóta tápszeres a gyerek :(!!!!!
2011. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Nálunk a kórházban, amikor bent voltunk, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor húztak a nővérek gumikesztyűt... erről ennyit.
2011. márc. 4. 17:50
 24/56 anonim ***** válasza:
85%

Én addig mennék, míg nem találok olyan kórházat ahol ottmaradhatok vele, vagy addig ülnék a főorvos ajtajában míg be nem enged. A rendőrséggel csak nem vitet el.


Aki szerint nem trauma a gyereknek, és nem lesz semmi baja, az nem látott még 3 órán át üvöltő gyereket, aki a végén a saját hányadékába fulladt volna, ha nem szólunk a nővérnek, hogy ugyan jöjjön már be, és ne a megasztárt nézze. Na én ott fogadtam meg ezt. Ja és előtte legalább 5x szóltunk hogy sír a gyerek, de az volt a válasz, hogy ő nem tud mit csinálni vele. A szomszéd kórteremben volt egyedül szegényke, és egész nap csak akkor néztek rá mikor kaját vittek, meg mikor 3x tisztába rakták, ja és napi 3 kaja van, 1,5 éves volt a gyerek, se tízórai, se uzsonna, se innivaló, az is csak kajáláskor. Én vittem neki stikába teát, hogy ne üvöltsön annyira. A szívem szakadt meg mikor nyújtotta a kis kezét, és pergett a könnye hogy vegyem fel.


Na én ezért nem hagynám ott. Aki meg otthagyná azzal kívánom tegyék ugyanezt, csak felnőtt verzióban.

2011. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
72%
Ja és még annyit hogy nem minden szülő hülye. Miért gondolod hogy a nővérke minden gyerek után kezet mos, a hülye problémás anyuka meg nem. Mert ő még felül akarja fertőzni a gyerekét, meg sportot űz a többi megfertőzéséből ugye? Vááááááá!
2011. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
73%

Na igen, a szegény nővérek. Én bennt maradtam mert azt mondtam el nem megyek, nem érdekelt semmi. Votl ott egy 3éves, szólt hogy pisilni kell, éjszaka. Mentem szólni a nővérnek. Én nem tudtam segiteni neki, mert az enyém infuzión volt, de nehezen tűrte, de mivel nem akartam, hogy lekössék folyton vigasztalnom kellett így hát kiszóltam az ajtón h jöjjön. Persze cseszett jönni, nézte a tv-t. Szegény kicsi bepisilt és sírt, bejött a nővér jól leszidta. Az enyém elaludt, így elkezdtem róla levenni a pisis göncöt. De úgy lekorholta hogy csak néztem... El sem mertem másnap mondani anyukájának .

Én azt javaslom, hogy keress egy jó magándokit, és járjatok el hozzá kétnaponta, otthon is meglehet sokmindenből gyógyulni, csak jó orvos kell. A kórházban általában betegebben jön haza a gyerek. Kigyógyítják amivel bement, de 3 másik betegséggel hazaküldik. Én már megtapasztaltam, így inkább zsíros kenyeret eszünk ha beteg a gyerek, de a legjobb magándokihoz viszem, hogy sikerüljön elkerülni a korházat.

Egyébként mi a baja a babádnak?

2011. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

5hónapos volt a nagy, akkor is zárlat volt, és ott lehettem, a tizenévessel!!! is az anyja bent volt végig.

Nem küldhetnek el, baba mellől nem küldhetik el, karantén alatt sem. Az anya ott lehet, az más, hogy nem biztos, hogy ágyon kajával lesz bent az alatt az idő alatt.

2011. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

17:55os total igazad van

meg csak annyit hogy lehet csunyan hangzik de ha a az en fiam korhazba kerul akkor az lesz az utolso amire gondolok majd hogy jaj meg nen fertozzek mas gyereket...termeszetes hogy a sajat fiam erdekeben megteszek mindent azert hogy meg ne fertozzem meg jobban...az biztos hogy nincs az az Isten ami engem elvalaszt a beteg gyerekemtol!!!Kedves kerdezo remelem hogy nem leszel ilyen szituba es megusszatok a korhazat...

2011. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
31%
ha minden ápolónő és orvos ilyen szinten elhanyagolná a higiéniát,akkor már tonnaszámra lehetne hallani híreket,a kórházi megbetegedésekről.plusz a kérdező alapkérdése is már ellentmond a későbbi gondolatával,de ugyanez a többi válaszolónál.ha egy egészségügyi intézmény nem törődik a higiéniával,akkor miért vannak ilyen szigorú látogatási szabályok járvány idején?a kettő ellentmond egymásnak,de ti ezt észre sem veszitek,csak mormogjátok tovább a "szörnyű igazságot",ahelyett hogy gondolkodnátok.
2011. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
36%

"Nálunk a kórházban, amikor bent voltunk, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor húztak a nővérek gumikesztyűt... erről ennyit."


Nem csak a gumikesztyűről szól... Nem húzni gumikesztyűt és nem mosni kezet azért nem ugyanaz...

De könnyű átsiklani meg belekötni minden válaszba ami neked nem tetszik és ami felvázolja, hogy mennyire nincsen igazad...

2011. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!