Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babámat napközben...

1 hetes babámat napközben hasra fordítom és nagyon jókat alszik. Éjjel is megtehetem ezt? Nappal 5 percenként figyelem, de éjjel ezt nem tudnám.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre találták ki a légzésfigyelőt,nagyon jó szerkezet:-) Azzal aludhatsz nyugodtan. Venni 22.000 ft-tól lehet, bérelni meg havi 2500 ft-tól, nem a világ vége...

Én úgy tudom kiskorban nem jó nagyon hasra tenni a csípője miatt, de olvastam az ellentétét is.

Én 4 hetesen tettem hasra, akkor is már imádott úgy aludni, azóta is úgy alszik, 8 hós.

2009. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babám 2 hetes kora óta csak hason alszik, éjjel is, ugyan mellettünk van az ágya, de légzésfigyelőt nem használtunk. Szerintem nyugodtan altasd úgy, ha úgy jobban alszik.

2009. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne hagyd! Főleg,ha nincs légzésfigyelőd. (én a napközben 5percenként figyelésre is inkább egy megbízható légzésfigyelő berendezést ajánlanék,megnyugtat és biztosabb is).Éjszakára leginkább oldalt fektesd,a feje sem deformálódik el,az esetleges hányás,bukás is ki tud folyni a szájacskájából és fel sem melegszik,mint hason fekvésnél:
2009. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem hason szeretett feküdni, aludni a legjobban. Az első 1-2 hétben még nem tettem hasra egyiket sem, de utána már igen. Háton fekve minimálisat aludtak, nem szerették. Nekünk nem volt és most sincs légzésfigyelőnk, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.
2009. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim is hason szerettek aludni, ha megfordítottam őket, kis idő múlva felébredtek. Nekünk se volt (akkor még nem volt elterjedt) és most sincs légzésfigyelőnk. Mindenkinek a maga döntése, hogy használ-e. Ha bizonytalan vagy, vagy idegeskedsz, te se fogsz jót aludni:)
2009. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is hason alszik, 10 hetes. Így szeret aludni, egyébként nekem nincs ebben semmi parám. Mikor én pici volta én is mindig hason aludtam. Nekem sincs légzésfigyelőm, az orvos nem látta indokoltnak a használatát. Feleslegesen nem idegesítem magam. Valahogy így vagyok az állandó mérlegeléssel is.
2009. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem pár napos korától hason aludt, légzésfigyelő nélkül. A lányom még velünk egy szobában, de csak azért mert akkor még nem laktunk külön.

A kisfiam egyből külön szobában aludt.

Nyugodtan fektesd hasra, és ha téged jobban megnyugtat, akkor szerezz be egy légzésfigyelőt.

2009. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A légzésfigyelő beszerzése folyamatban van.És nem rossz a babának ha oldalt alussza végig az éjszakát?
2009. febr. 18. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz neki,én anno ezt a tanácsot kaptam.Meg aztán éjjel mikor felkel,át lehet fordítania másik oldalára.A babakocsiban úgyis háton fekszik és ennyi elég is,hogy ne deformálódjon a fejecskéje.
2009. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!