Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelövés után hogy altassam...

Fülbelövés után hogy altassam a babát?

Figyelt kérdés
Ma megyek fületlyukasztani az 5 hónapos kislányomnak. Állandóan hason alszik, mi lesz vele este? Hogy fog a fülére feküdni? Ti hogy csináltátok?
2009. febr. 19. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is paráztam, de nem volt semmi gond. Nem fájt már este a fülecskéje, kenni kellett egy kenőccsel, amit kaptunk, attól szépen gyógyult. Ha azt látod, hogy kellemetlen neki akkor legfeljebb a hátára fordítod, de szerintem semmi baj sem lesz.
2009. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányomnak 3 és fél hónaposan lövettük ki a fülét! Nagyon sírt(kmészülj fel), de pár oerc alatt megnyugodott, és észre sem vette, hogy a fülébe van... Nem lesz gond!

2009. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi olyan fülbevalót kaptunk ami pillangós végű így egyáltalán nem érintkezik a fejével, fülével, nem tudja megszúrni a vég mert nem ér hozzá. Ha ilyen fülit akartok ezen a számon tudjátok őket elérni:06705979740 vagy írjatok nekem privit és segítek Nektek. Mi 6 hetesen szántuk rá magunkat.

2010. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!