Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek szintén ilyen...

Van valakinek szintén ilyen lassan gyarapodó babája? A kislányom 8 hónapos és 6,6 kg. Egyébként szerencsére egészséges, vidám baba.2950 g-mal született. Féléves korára megduplázta a születési súlyát, de azóta minimális a gyarapodása.

Figyelt kérdés
Mindig is kisebb mennyiségeket szopizott, mint a hasonló korú babák, mostmár eszik gyümölcsöt és főzeléket is. Kell aggódnom a súlya miatt?
2011. márc. 20. 22:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Az elmúlt két hétben heti 30 g-okat hízik, úgyhogy mostmár nagyon kevésnek érzem, de valószínűleg nincs mit tenni, ő ilyen. Szopizáskor ő is átlagban 100 g-ot eszik (+/- 30 g), de én háromóránként etetem, mert úgy érzem, minél gyakrabban etetem, annál kevesebbet eszik egyszerre, ami végülis logikus. Remélem, minden rendben lesz nálatok vérvételen és kakival is (szerintem vidd pelusostól, én is úgy szoktam :-)
2011. márc. 22. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!