Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki nem szeret játszótérre járni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a játszótéren lévő némely anyukákat. Lányom nagyon szeret másokkal játszani, vagyis szeretne, szereti megnézni, megfogni mások játékait, hiszen a másé mindig érdekesebb. De némelyik anyuka vagy fintorog ránk, vagy egy árva szót nem szól, vagy elviszi onnan a babáját. Semmi különleges nincs rajtunk, mindenkivel kedves vagyok, köszönök, érdeklődöm a pici felől, de egyszerűen elviselhetetlenek, komolyan. MÁr gyomorgörcsöm van, ha le kell menni. Budapesten élünk, nemsokára vidékre költözünk, remélem ott jobb lesz a helyzet. Ma is rászólt egy anyuka a lányomra, hogy mostmár azzal a játékkal játszon, amiért sírt, mikor az ő lánya elvette. De olyan hangnemben, erőteljesen, hogy felment bennem a pumpa!Utálok oda járni, de a lányom miatt megyünk napjában többször is.
2011. márc. 22. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok,bár mi csak egy anyukát nem szerettünk,aki úgy közlekedett ott,mint vmi királynő,a gyereke durva is volt a kisebbekkel.Egyszer a 2 éves lányomat úgy szemen vágta homokkal(csak azért,mert nem adta oda az egyik játékát),hogy én ott eldöntöttem,oda én többet nem viszem le a picimet,mert az anyuka rá sem szólt ilyenkor.Ezért most van itthon egy saját játszóterünk (hinta,mászóka,libikóka,homokozó,csúszda) és ide hívjuk a barátnőimet és az Ő babájukat.Bár ha ti pesten éltek,akkor nem hiszem,hogy lenne hely játszótérnek :D De ameddig még ott éltek,akkor szerintem válts,menjetek máshova a közelben.
2011. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem járok emiatt,bár mi itt kisvárosban élünk,de ha lehet még rosszabb a helyzet,ha vmit mondok,másnapra az egész város tudja.Szerencsére egy kisebb lakótömbben élünk,lent van játszótér,ide szoktunk lemenni apával,elbeszélgetünk a szomszédokkal,épp most jöttünk fel.
2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy csak ott tud gyerekekkel lenni, nem jár bölcsibe, a saját korosztályával csak ott találkozik. nem akarom ezt megvonni tőle! csak néha elgondolkodok azon, hogy egyáltalán mi értelme van lemenni, ha ott sem tud velük játszani!? mert a gyerekek is olyanok némelyik, mint az anyukák, elmennek onnan, nem adnak neki oda semmit,
2011. márc. 22. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Erdekes, amit irtok. Otthon mi Bp-en eltunk es mindenki nagyon kedves es koszonnek elore, pedig Londonban lakunk. Nem is merunk senkit otthon a jatszon. Itt huvosebbek is az emberek. Sajnos az otthoni mentalitas nem csak itt mutatkozik meg. A lenyeg, h fel a fejjel. A gyerek erdekeit nezzetek. Mi pl. itt olyan reszen lakunk, ahol sok az ortodox zsido, aki nem beszel massal. De a fiam szeret kinn lenni es ezt nezem inkabb. Hintahoz nem kell mas, mi szoktunk labdat es kretat vinni, h rajzolni tudjon, ha akar a betonra. Homokozo keves van es a fiam retteg a homoktol. A gyerekeiteknek jo es ez a lenyeg.
2011. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én ilyeneket nem tapasztaltam . Mi imádunk játszóterezni. Mindenki kedves, és mindenki simán odaadja a játékot-kismotort a másiknak. A gyerekeknek úgyis mindig a másé kell.
2011. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!