Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyagilag megtehetnétek,...

Ha anyagilag megtehetnétek, megcsináltatnátok a melleiteket szoptatás után?

Figyelt kérdés
Feltéve ha olyan szinten megindultak lefele, mint pl nekem.
2009. febr. 24. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Én is nagyon elégedetlen vagyok a sajátjaimmal.

De egy műtéttől óckodnék akkor is,ha anyagilag megtehetném.Főleg az implalntátumtól.Nem bírnám elviselni,hogy idegen anyag legyen bennem,ha nem muszáj.

Találtam itt a neten krémet,ami nagyobbítja,de ezekbe meg nem bízok meg.Azt írja,hogy burjázásra készteti a szöveteket,vagy a tejmirigyeket nem tudom pontosan,ezáltal nő a térfogata a mellnek úgy mint a terhesség alatt,vagy pubertárs korban.De mi van ha évek múlva meg kiderül,hogy mellrákot okoz?Kinek van erre szüksége?Én félek minden felesleges beavatkozástól.Nem is tudom,talán örülni kellene,hogy egészségesek vagyunk,persze nem túl esztétikus látvány a lógó mell.

De nekem mostanában túl sok fiatal ismerősöm halt meg rákban,köztük a legjobb barátnőm,aki itthagyta a 2 kislányát.Én azt hiszem nem kockáztatnék.A férjem így is szeret,én meg megpróbálom elfogadni magam,hogy 3 gyerek után így nézek ki.Amúgy ne a külső szépségért szeressen senki,mert az olyan ember számomra értéktelen.Persze nekem is mint mindenkinek plusz önbizalmat adna ha szépnek érezhetném magam.mindegy,én megpróbálok beletörődni abba ami van.

2009. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

De még mennyire úgy néznek ki a melleim mint a tehénnek a tőgye , de még hogy megrepedezett a bőröm rajtuk.

De nincs sajnos rávaló pénzem!:(

2009. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Még bevállunk egy gyereket, és utánna mindenképpen megcsináltatom. Bár férjem szerint semmi baj nincsen velük, de magam miatt akarom. Szerintem kissé lógnak, s nagyon tettyettek lettek, bár csak 3 hónapig szoptattam (elfogyott a tejci), de gondolom ez nem attól függ.
2009. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

utolsó vagyok, szülés elött 80B -s mellem volt míg szoptattam 95/b-t használtam, most újra 80-as, de semmi "tartalma" sincs mikor megfogom...Engem őrülten zavar, nem szeretem,mikor férjem hozzáér. Lóganak is(szerintem). Igaz, ismét 80B-s kell, csak senki ne lássa őket a csomagolás nélkül...:S

Szóval én azért rakatnék bele szilikont, hogy formája is helyre álljon, meg azért kicsit nagyobb legyen (de nem óriásit)!

2009. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem. A lanyom 13 honapos, tervezzuk a masodikat. De utana sem. 8 honapig szoptattam, szules elott 75B most 75A vagyok. Vilag eletembe sportoltam, hetente 4-szer futok. Kifejezettek orulok a kicsi, sportos mellnek, allatira zavarna egy 85G.

Vegigolvastam a korabbi valaszokat, es egy kicsit megdobbentett, hogy szinte mindenki megcsinaltatna..ha nem is a mellet, akkor valami mast.

2009. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp megcsináltatnám!Nekem eleve nem voltak nagy melleim, egy számmal azért nőtt, viszont csak egy hónapig tudtam szoptatni, de nekem is olyan mintha üres lenne egy picit.Ha visszamentem dolgozni mindenképp elkezdek rá spórolni, remélem össze fog jönni.
2009. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Én már most spórolok rá! :)) Igaz bevállaltunk még egy gyereket, de utána tuti és a férjem is támogat benne, bár őt nem zavarja, inkább engem, hogy nagyon lógnak, pedig előtte olyan szépek voltak és méretben is pont jók (85 C) most meg....
2009. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy vagyok ezzel a dologgal hogy ha egyszer lesz annyi plusz pénzem akkor megcsináltatom bárki bármit is mond. Mindig is kicsi volt a mellem és két gyerkőc szoptatása után még az a kicsi is lóg. Elég szörnyű. Csak is magam miatt hogy valamivel jobban érezzem magam a bőrömben. Nem a férjem miatt, ő így szeret és elfogad.
2009. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!