Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendjén van, ha 20 hónaposan...

Rendjén van, ha 20 hónaposan még sem menni, sem egyedül felállni nem tud?

Figyelt kérdés
Elég nagy baba.Lehet ez az oka?
2011. márc. 25. 19:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze én is tudom,hogy sokan nem akarják észrevenni ha baj van,mert borzasztó lehet szembesülni azzal,ha az ember gyerekével valami nem oké. Szóval akkor ez tényleg nincs rendjén.Doki látta persze,kb akkor lettek elküldve tornára.Más kérdés,hogy én még az elött elvittem volna.
2011. márc. 25. 20:25
 12/15 anonim ***** válasza:

nagy?baratnom babaja 15 honaposan 16 kg es megis szalad

szerintem baj,nagyon sajnalom

2011. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is 20 honapos.

Mar 13 honaposan jart, 9 honaposan kapaszkodva felallt.

Nekunk az orvos azt mondta,hogy 18 honapos koraig kell elindulnia a babanak.

Mindenkepp orvoshoz vinnem. A szulok meg inkabb...no comment.

2011. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam is csak 15-16 hónaposan indult el, de már mások akkor is furán néztek ránk.
2011. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

HA a szülő hanyag abban, hogy nem viszi a gyerekét a megfelelő fejlsztésre, akkor a gyerkorvosnak, védőnőnek kellene határozottabbnak lennie.

Persze te is buzdíthatod, de alapvetően a szakemberek felelőssége is, hogy a gyerek megkapja a szükséges ellátást. (Ha nem megy, akkor pedig kérik a gyermevédelmisek segítségét.)

2011. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!