Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszélyes a macska?

Mennyire veszélyes a macska?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A feleségem az édesanyánál lakik vannak családi problémáink, de nem ez most a kérdés.

Az édesanyának van 6 ismétlem 6 macskája a legnagyobb 6kg a legkisebb 4kg-mos. Egy 3 szobás bérházban laknak és minden macskaszőr. A feleségem most a 6 hónapos, elméletileg védve van minden macska betegséggel szemben. De a kisbabám nem biztos. Tudom, hogy a házi állatok közül a macska hordozza a legtöbb betegséget. Mi tévő legyek, hogy a macskák eltűnjenek a megszületendő kisbabám közeléből.

Ja náluk a macska szent állat mint az Indiaiaknál a tehén.


2011. márc. 30. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Beszélj a feleséged kezelőorvosával, vagy a védőnővel,elvégre te vagy az APA!
2011. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ők azt mondták a macskáknak menniük kell.
2011. márc. 30. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt mondták és ezt gondolom a feleségednek is elmondták akkor elég felelőtlen hogy nem tesz az ellen hogy a macskák ne legyenek benn. Na és persze az anyukája is beláthatná HA tényleg ettől volt a betegsége hogy fontosabb a lánya és babája holmi macskáknál...


De persze lehet azért gondolom így mert én alapjáraton is úgy gondolom az állatoknak kinn a helyük semmi keresni valójuk nincs a lakásban. Nekem is van kutyám és imádom, de nem tudnám elviselni a lakásban, sőt a kislányom közelében sem nagyon az udvaron olyankor inkább becsukom. De ez nézőpont kérdése embere válogatja mi neki az elfogadott. Ez ellen sokat nem tehetsz ha nekik így a jó...


Ez kb olyan mint dohányzó kismamának elmagyarázni miért ne dohányozzon terhessége alatt. Tudja, de nem érdekli!

Nem kell félre érteni terhességem előtt én is dohányos voltam, de beláttam, hogy mivel játszok és azóta sem dohányzom ezt azért írtam le mert az következett volna hogy belém kötnek a példa miatt.

2011. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de most volt toxoplazma fertőzése a feleségednek vagy nem? Ha kórházban volt toxoplazmózis tüneteivel, akkor biztosan vettek tőle vért és a friss fertőzés kimutatható.
2011. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos sok mindent nem tudsz tenni. Például egyik ismerősöm nagyon beteg. Vese problémája miatt művesét kapott, amit bizonyos időközönként, steril környezetben kell használni. Odaköltözött hozzá az anyukája. Elvileg segíteni. De odavitte a kutyáját is, amit egyszer talált az utcán. És semmilyen körülmények között nem akar a kutyától megszabadulni.
2011. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!