Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már meg, hogy a...

Történt már meg, hogy a babátok megette a saját kakiját?

Figyelt kérdés
Reggel kibontottam kicsit a pelusból, gondoltam hagyom egy 10 percet így játszani. Elmentem fogat mosni(kb 2 perc), mire jövök vissza a szőnyegen a kaki, a kezébe gyúr valamit, és nézem a szájában is az van. Elkezdett öklendezni, sírni, én meg popsitörlővel próbáltam kitakarítani a száját, utána pedig vízzel itattam. Hirtelen nem jutott más eszembe. Volt már így valaki? Ti mit csináltatok?
2011. ápr. 5. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2 percre hagytad magára, bárkivel megeshet, még a tökéletes családokban is!

Nálunk is volt egyszer, hogy mire beértem, a két éves fiam leszedte magáról a pelenkát, de szerencsére nem kóstolt bele...

Szerintem hívd fel a védőnőt, ha vele megvan a bizalmas viszonyod, esetleg a gyerekorvost!

Nem hiszem, hogy túl nagy baja lenne tőle, de azért egy telefont megér!

2011. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért abban ne legyél biztos,hogy sosem fog megesni ilyen veletek,hacsak nem vagy minden pillantaban mellette úgy 5 éves koráig.Velünk sem fordult még ilyen elő egyébként (mindjárt két éves),de én a kakás pelust azonnal kidobom,ha meg rajta van,nem turkál bele.
2011. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

OFF Miért nekem írogattok, én nem kérdeztem semmit, a kérdezőnek írtam valamit.

OFF Azt mondjuk nem értem hogy függ össze az önállóság, a szüleid munkája és az hogy lakmároztál a sz@rból.

Részemről ennyi, nem olvasom a továbbiakat, megint le lettem pontozva azért, mert nem eszik a gyerekem a pelenkából, no comment.

2011. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért ettem a kakámbol, mert nagyon hamar bilire ültem magamtól, ha rámjott. A bili az udvaron volt , anyu nem látta hisz dolgozott a kertben. Én beleraktam amit kell, majd elkezdtem enni, mivel kicsi voltam. nem egy nagy ügy szerintem. ezért senkit nem lehet bántani. Nem volt ott anyu mellettem, mert egyébként ügyesen eljátszottam egyedül.
2011. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Ja, a kérdező gyereke sem a pelenkából evett. Az én érzékeny bőrű lányom is szokott csupaszkodni, volt egyszer hogy a szőnyegre kakilt. Ez van, előfordul.
2011. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Az enyémekkel még nem, bár olyan már volt, hogy belenyúltak peluscsere közben :)

Viszont gyerekkoromban az történt, hogy járókában voltunk a bátyámmal, míg a "szerencsére cseppet sem tökéletes" édesanyám a lakásban főzött, és állítólag levettük rólam a pelust és mindent összekentünk a kakival. Valószínűleg jutott mindenhová... :)

És íme itt vagyok, teljesen egészségesen, bár egy kicsit lökött vagyok, de semmiképpen sem sz@rrágó :)))


OFF: a "kedves" 59%-osnak üzenném, hogy ugyan gondolkozzon már el, hogy talán nem véletlenül lett 59%-os!!!! Kicsit visszavehetne az arcából, akkor talán nem pontozná le mindenki... Képzelem, milyen "jó fej" lehet élőben...

2011. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó régi kiíras,de kérdezném, hogy mi lett végül az esetből?Ma az én babám kukazta ki a pelenka tartalmát.
2023. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!