Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már meg, hogy a...

Történt már meg, hogy a babátok megette a saját kakiját?

Figyelt kérdés
Reggel kibontottam kicsit a pelusból, gondoltam hagyom egy 10 percet így játszani. Elmentem fogat mosni(kb 2 perc), mire jövök vissza a szőnyegen a kaki, a kezébe gyúr valamit, és nézem a szájában is az van. Elkezdett öklendezni, sírni, én meg popsitörlővel próbáltam kitakarítani a száját, utána pedig vízzel itattam. Hirtelen nem jutott más eszembe. Volt már így valaki? Ti mit csináltatok?
2011. ápr. 5. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenről még nem hallottam, de természetesen megeshet. Én kicsi koromban csirkeszart ettem. Nem rohantak velem az orvoshoz, csak amennyire tudták, kitakarították a számat. Aztán nem lett semmi. Mivel tuti rossz ízű volt babádnak a kaki, nem hiszem, hogy sokat lenyelt belőle. Lehet, hogy egyáltalán nem jutott le a torkán semmi, max egy kicsi a nyálával. Ne aggódj, szerintem nem lesz baja, de ha aggódsz nagyon, akkor vidd orvoshoz. De ha legközelebb ilyen lenne, szerintem síma vizes ronggyal takarítsd ki a száját, mert nem tudom, hogy kóstoltad e már a törlőkendő ízét, de nem túl kellemes az se, ráadásul biztos át van itatva vegyszerrel, ami nem káros külső használatkor, de belső használatra nem javalják.
2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
A kakitól a rota vírust szedheti össze. Ha pár napon belül megy a hasa, vagy hány (hányik? sose tudom), vidd dokihoz, de szerintem nem lesz baja. Mi bátyámmal az ajtóra rajzoltunk, mikor kicsik voltunk:)
2011. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
.
2011. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Állítólag gyerekkoromban én a biliből lakmároztam a friss kakit. pfujjjjj. de nem lett bajom tőle.
2011. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem felfordult a gyomrom. A válaszoktól is. Sok mindenen tudok nevetni a babákkal kapcsolatban, de ez nem az a kategória. Eleve nem hagyom 1
2011. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

véletlenül entert nyomtam

szóval 10 percre nem hagyom egyedül pelus nélkül a gyereket, ott kezdődik. Azt sem gondolom, hogy vicces a babának a saját kakiját enni, és nem hiszem, hogy egészségesebb lenne, mintha te ennéd meg a sajátodat.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem történt még meg és nem is fog nálunk.

2011. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, örülök, hogy te ilyen tökéletes vagy. Amúgy ebben a melegben pelenkakiütése lett, nem durva, de kipöttyösödött a derekánál, és az orvos javasolta, hogy ha tehetem hagyjam kicsit pelus nélkül, így tettem, és mivel már mászik így nem köthetem magamhoz. Mindig viszem magammal a fürdőbe, konyhába, de elmászik. Nem érzem úgy hogy hibáztam volna, de tanultam belőle, megvárom míg kakil és utána bontom ki.
2011. ápr. 5. 10:37
 8/17 A kérdező kommentje:
És én is elkezdtem telefonálgatni, hogy történt-e már ilyen mással is, volt aki azt mondta még nem, és volt aki azt mondta igen és nem lett baja, az orvos délutános, így majd őt is megkérdezem délután. De gondoltam itt több tapasztalatot tudok olvasni.
2011. ápr. 5. 10:39
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Közel sem vagyok tökéletes, és ahogy újra végigolvastam, a 10.23-asnál ment fel a pumpa, aki úgy ír róla, mintha szülinapi tortáról lenne szó...

Na mindenesetre reméljük nem evett belőle a baba...

2011. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
örülök, hogy sikerült felhúznom benned a pumpát. Tudod elég korán önálló lettem mivel anyukámék iszonyat sokat melóztak és akkor most tessék kövezd meg őket. Mert tudod nem csak abból áll az élet, hogy a gyerekünk seggibe vagyunk vagy épp ők a mienkbe. Persze ha megteheted hát nagyon jó. De legalább nem lettem anyámaszsonkatonája.
2011. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!