Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már ilyen valakivel?...

Történt már ilyen valakivel? Ha nem akkor is írhat? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és valamitől 2 éjszakát végig üvöltött, nappal is nyugtalan volt. Éjjel 3 kor adtam neki egy Dalacin C kúpot ami fáradságból, stresszből meg még ki tudja miért ( halvány világítás miatt) a puncikájába csúszott. Persze nem ment bele, de megsértette a hüvely bemenetet kicsit vérzett azóta nem fájlalja. Én látok egy pöttyöt ahol megsérült. Nem vittem el orvoshoz, mert mit tudnának vele csinálni és szégyenlem is nagyon, hogy így veszélyeztettem a babámat. Tudom látatlanban ti sem tudtok segíteni, de írjatok valami megnyugtatót kérlek, hogy semmi baj nem történt. Szóval a gonosz emberek akik lehordanának ők most ne írjanak, köszönöm.
2011. okt. 16. 14:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

szia


velem nem történt ilyen, igaz fiaim vannak, de szerintem ha nem fel a puncijába a kúp biztos nem lett baja, az hogy felsértette nem tudom azért meg mutatnám a dokinak, biztos nem fog bunkó lenni, bár kitudja..


szerintem mással is történt hasonló vagy még rosszabb...

2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Arra, h nugtalan volt, te Dalacint adsz? Minek? A dalacin egy antibiotikum. Ha nincs gyulladása és láza, akkor nem szabad egy gyereket feleslegesen antibiotikumozni, mert tönkrevágja az immunrendszerét.

A hüvelyi dologgal meg vigyázz, mert ha a doktor v védőnő észreveszi, akkor még a gyámügynek is szólhatnak, h erőszakoljátok a gyereket.

2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, erre mit lehet írni?

Az egy dolog, hogy tévútra ment a kúp, de nekem valahogy a fenekét sem sikerült soha felsértenem a gyereknek kúppal, annyira hogy vérezzen...

Akkor sem, ha két éjszakát végigüvölt. Egyáltalán miért akartál neki kúpot adni? És ha már kúpot adsz, úgyis ébren a gyerek, miért nem kapcsolsz villanyt?

Erre nem lehet megnyugtatót írni.

2011. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ilyesmi vagy rosszabb nem sűrűn történik mással, kedves első...nekem legalábbis másfél éves a fiam, és még hasonló sem történt.
2011. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

A helyedben én is szégyellném magam, hogy gyógyszerrel akarom leszedálni a gyereket. A többire nem is reagálnék. :(


A helyedben legalább telefonon megkérdezném a gyerekorvost, vagy a védőnőt, hogy elvigyem-e orvoshoz, bár magamat ismerve inkább potyára viszem, minthogy ne lássa orvos.


Legközelebb tessen az anyukának akkor kérdezősködni, mikor ordít a gyerek, és nincs ötlete, hátha kapsz egy fél tucat jó tippet, hogy nyugtasd meg és altasd el. Vagy legalább hogy lehet átvészelni egy-egy ilyen időszakot. (Több is lesz!)

Még mindig jobb, mint a kúp.

2011. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordulhat mással is, de szerintem jobb lenne mégis megmutatni orvosnak!
2011. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%

Hát szerintem nem fordulhat ez elő.

Egyrészt ki adna Dalacin C kúpot, nyugtalanságra? akkor már inkább valami fájdalomcsillapítót kellett volna.

El nem tudom képzelni, hogyan tudtad mellé dugni, de azt pláne nem, hogyan tudta egy kúp úgy felsérteni, hogy vérezzen.


Szerintem is megérne egy vizsgálatot a gyámügy és az orvos részéről.

2011. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem Dalacin, hanem Germicid elírtam. Ordított mert fájt valamije valószínű a hasa és orvos mondta, hogy ezt próbáljuk meg. Most nem írok magamnak védőbeszédet miért voltam ilyen szerencsétlen, de a baj megtörtént és a kérdésre kérem a választ a többiek kíméljenek, szarul érzem magam nélkülük is. Első neked köszönöm.
2011. okt. 16. 15:25
 9/35 A kérdező kommentje:
Te Úr Isten! Gyámügy????????? Normálisak vagytok?
2011. okt. 16. 15:27
 10/35 anonim ***** válasza:

Válaszoltunk a kérdésre.

Nagyon helyes, hogy szarul érzed magad, és szerintem ne is várd, hogy bárki felment majd ezalól. Nagy hülyeséget csináltál, de ha most mindenki elkezdi veregetni a vállad, hogy semmi baj, meg más is csinált ilyet, nem fogsz tanulni a hibából.

Márpedig ez ordas hiba volt...szépen gondolkozz el rajta, mi vezetett idáig, és ne magadat mentegesd!

2011. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!