Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes gyereket lehet...

1-2 hetes gyereket lehet másra hagyni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Szia


én is volt 1 -2 órára ott hagytam pl. mikkor az anyaságit intéztem meg fodrászhoz mentem stb

2011. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%

Ha muszáj és az étele meg an oldva plusz kipróbáltad már hogy akire hagynád meg tudja nyugtatni, igen.


És ilyenkor nem csak az számít hogy az illető hogy bánik a gyerekkel hanem az is, hogy a gyerek megnyugszik-e nála! (anyósom jelmondata a "dehát én is neveltem fel már gyereket" - igen ám, csakhogy ez a gyerek nem ismeri annyira, tehát nem nyugszik meg nála soha) - ezt csak arra írtam, hogy azért érdemes úgy kipróbálnia dolgot hogy az ismerős aki vigyázna rá a te jelenlétedben meg tudja-e nyugtatni, elaltatni stb.


Mondjuk érdemes inkább megpróbálni megoldani máshogy (mi pl. vittük a nődokihoz magunkkal a gyereket), de ha nem sikerül az sem egetrengető. Mindenesetre a magam szórakozására nem passzoltam volna le az tuti, de látom azért itt is ez az általános elv :) Valaki írta hogy fodrászhoz ment meg cukiba 2 hetesen hát ilyet sem hallottam még de nem egyformák az anyukák sem :)

2011. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, 2 szopi között.
2011. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs semmi baj a cukival, sőt, inkább aranyos történet. Miért is ne ünnepelhetné meg magát egy gesztenyepürével, hogy milyen ügyesen megszülte a gyermekét? Két hét után ennyi kikapcsolódás, szellőzés még jót is tehet. :-)
2011. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
59%

Sőt, kell is.

nekem pl öröm volt elmenni,a DM-be, Intersparba vásárolni 1-2 órára

2011. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
38%
7 hetes volt amikor elmentünk a Madarász kórházba légzésfigyelős tanfolyamra ! Egyébként nem szokás másra hagyni !
2011. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedes utolsó: Ez nem "nem szokás" kérdése.
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

2 hetesen a nagyijára hagytuk, menni kellett a kórházba, utána varratszedésre a dokihoz. Jobb volt a kisfiamnak itthon, az ágyikójában, mint ha végig hurcoltuk volna a kórházon, a doki rendelőjén és a bolton is.

A nagyit egyébként is addigra megszokta, velünk volt az első itthoni héten segíteni. Dajkaként dolgozott a nagyi, úgyhogy nagyon rutinosan ment az etetés, tisztába tevés, altatás.

2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Csak annyi időre hagytam nagyira, amíg orvoshoz mentem. Fodrász, bevásárlás, cukrászda, egy-két héttel szülés után? Hát nekem szóba se jött, eszembe se jutott. Azzal voltam elfoglalva, hogy rendesen szopizzunk, a háztartást teljesen rábíztam a nagyszülőkre meg a férjemre, és örültem, ha volt időm aludni.
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nem írtam hogy baj lenne a cukival, inkább egyedi de nem baj, hiszen nem vagyunk egyformák, én spec leülni sem tudtam nemhogy beülni valahova :))
2011. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!