Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes gyereket lehet...

1-2 hetes gyereket lehet másra hagyni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Én cipeltem mindenhová. Egyrészt lelki okok miatt, másrészt meg a lányom képes volt óránként cicizni, cumisüvegről meg halani sem akart.
2011. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
1 hetes volt a kisfiam amikor visszakellett mennem varratszedésre és ha már pesten voltunk akkor az anyaságit is elintéztük. Majdnem fél napos program lett, nem így terveztük, de tömegközlekedéssel amúgy sem vittem volna a picit. Addig a mami vigyázott rá. Volt itthon tejcsi lefejve meg volt tápszer is. Teljesen jól elvoltak.
2011. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Indokolt esetben miért ne lehetne? Erre mondják, hogy szükség törvényt bont. Nekem 3 iskolás mellé született a 4. babám. 3 napos korától mindenhova vittem magammal, mert a férjem dolgozott, a nagyokat meg muszáj volt vinni. De ha lett volna aközelben nagyszülő, szívesebben hagytam volna rá.
2011. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Simán. Ilyenkor még föl se tűnik neki, hogy nem vagy ott (feltéve, ha nem éhesen sír.) Szóval lefejsz tejcit, vagy kikészíted a babavigyázónak a tápot és kész. :)

Én mondjuk 4 hétig nem bírtam ülni a popimon, de mondjuk a császárosoknál ilyen nincs is.

A cukrászdás történet nagyon jó!!!:) A másodiknál én is kipróbálom, ha jobban megy az ülés vagy viszek úszógumit :D

2011. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. ápr. 8. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!