Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátoknál hogy éritek el,...

Kisbabátoknál hogy éritek el, hogy el legyen nélkületek?

Figyelt kérdés
Kisfiam mellett semmit nem lehet csinálni.Azt akarja, hogy egésznap fogjam, nem játszik egyedül.Se a kiságy,se a járóka nem jó neki.Akkor van el, ha valaki játszik vele.Mit csináljak?
2011. ápr. 6. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kenguruval vedd a hátadra.
2011. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos kisfiú és 11 kg.Az nem jön szóba.Túl nagy hozzá.
2011. ápr. 6. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:

tedd le földre, és hagyd hogy másszon, lépegessen kapaszkodva körülötted.

Amikor pl főzöl a konyhában, akkor is nyugodtan ott tevékenykdehet.

Nekem mind kettő ezt csinálta, felálltak, pakolták a szekrényeket, fiókokat.


vagy rakd be az etetőszékbe és húd oad magad mellé, beszélj hozzá, mond neki éppen mit csinálsz...

2011. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fokozatosan szoktasd rá!

eleinte mellette legyél, csak épp csinálj valami mást. vagy úgy sincs el?

2011. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet folyton a fenekünkben van.

Szerintem a legjobb ha nem veszel róla tudomást ha sírdogál, már úgy értve hogy engedd had kapaszkodjon beléd ha te épp mosogatsz vagy főzöl.De ne vedd fel.Persze fokozatosan kell,nem szabad hirtelen megfosztani attól amit megszokott :)

Nálunk kezd beválni a dolog bár még néha síkítva örjöng de olyankor legugolok hozzá adok neki valami érdekes konyhai cuccot játszok vele 5 percet és amikor belemerül én is folytathatom a dolgom egy fél órát.1 hónapja kezdtük a játsz egyedül projektet akkor fél percre nem állhattam fel mellőle... :D Szerintem haladunk :)

2011. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!