Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap estére túlpörög a...

Minden nap estére túlpörög a babám. Nagy sírás (ordítás) után tud csak elaludni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Napközben össz-vissz 2órát alszik.Fürdés után fél órát.És utána csak 11körül alszik el mire kifárad a sírásban.Amúgy nagyon jókedvű,vigyorgós baba.Már minden eshető ki van zárva hasfájás meg társai.Doki aztmondta majd kinövi.Segítsetek mert már nem bírom!3hós kislány anyukája
2011. ápr. 7. 17:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Ma megpróbálom majd előbb megfürdetni kíváncsi leszek este előbb alszik e el.Ma nappalm is olyan nyűgös.De szerintem ez most csak az időtől van.Azt a 2órát változó hogy alussza.Babakocsiba is nehezen alszik el de ha elalszik ott is fél óra múlva ébred.Van mikor visszaalszik van mikor nem.Ez azóta van mióta nem cicin alszik el.Kinövi?áááá én ki sem bírom addíg.Sírok vele énis.Az lehet hogy este már érzi rajtam hogy idegesebb vagyok mert már estefelé kezdek félni az estétől.Ringatom is van mikor elalszik de ha leteszem meg már kel is fel.A homeopátiáról mik a vélemények?Van direkt erre való is.Szerintetek kipróbáljam?Jaj már nagyon tanácstalan vagyok.Mégegyszer köszi az eddigi válaszokat.

2011. ápr. 13. 13:39
 22/22 anonim ***** válasza:

20:29-es vagyok!

Változatlanul azt mondom,hogy az a nappali 2 óra alvás nagyon kevés!nem azt mondtuk,hogy este tedd le hamarabb aludni hanem nappal altasd többet,figyelj arra,hogy mikor fárad és ne hagyd túl pörögni mert azért nem tud elaludni!Támponként írtam,hogy az enyém 3 hónaposan 1-1,5 órát bírt fent lenni,oké,hogy változók a babák alvásigényei de azért a napi 2 óra alvás nagyon kevés!Még most figyelj az alvására mert ha így marad lesz örök életre egy rosszalvó babád mert az rögzül benne,és ha nappal is jobban alszik akkor estére nem lesz teljes hulla és akkor nem kell rettegned már előre az estétől!

leírom nállunk,hogy volt!Felkelt akkor szopizott ez kb 20-30 perc volt majd megbüfizettem ez kb 10-15 perc volt majd tisztába tettem,egy kicsit tornázattam a pelenkázón na akkor még jöttek a pukik is majd mutattam neki 1-2 zenélő-csörgő játékot vagy letettem egy kicsit a játszószőnyegre ott elnézegette a lelogó állatokat(ezzel is csak csínján bánni mert a túl sok ingertől is feltudnak még ebben a korban pörögni)kb ez is olyan 20-30 perc volt és már el kis kezdett nyűgösködni(jelezvén,hogy neki ennyi fenlét elég volt!!!!)majd énekeltem neki,felvettem simogattam a kishátát,dudolásztam(tehát a lényeg az,hogy lelassuljon!!)majd bevittem a szobájába,félig elsőtétítettem beraktam a kiságyba cumi és aludt!ha mindíg egyformán csinálod a lefektetési "rituálét"akkor egy idő után megtanulja,hogy akkor most aludni kell!Őket még meg kell tanítani az alvásra még azt ők nemtudják,hogy ha fáradtak,álmosak,hogy le kell csukni a szemüket és aludni kell!Őket meg kell tanítani aludni!!!Remélem nem voltam túl kioktató csak sígíteni szeretnék!Remélem tudtam is!

2011. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!