Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki hülyét kap a "szopi", "cici" és hasonló kifejezésektől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
"Kérsz tejet?" - Ezzel mi a gond?
2011. ápr. 12. 15:03
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
Na mert te aztán fiú létedre rohadtul értesz az ilyen dolgokhoz, igaz?? A tojáshéj még ott van a seggeden, ne az anyukákat egrecíroztasd itt, jó? Inkább tanuljál, az a dolgod!
2011. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Gyere enni=majd ha tányérból kanállal.

Addig szopi.

Még fiatal vagy, nem értheted, hogy minden kornak megvan a nyelve. Ezeket a "becézett" szavakat is lehet helyesen használni.

A fiam 21hónapos, egyre váltjuk le a szavakat felnőttre. De sok esetben azt amit te már megértesz Ő még nem.

Egyszerűbben ki tudja mondani, és aminek van becézhető verziója, azt használja még/már. Nem kell mellé kényeskedni, annyi.

Sí szopi=sír, szopizna, ha a húga sír.

Kukucs=nézd, most már nízd(nemsokára nézd lesz, de mire megértettük mit szeretne, volt ám sírás)

Hamm=éhes, isz=inni, és nem kell activitizni mit szeretne, csak közben "javítani" hogy inni, enni, éhes, szomjas...

De ha gyereked lesz, te is látni fogod.

Nem kell a ló túloldalára átesni.(nekem a ló a mai napig lópaci, mert egybe vontam, csak tudatosan javítom, viszont ha nem figyelek összevonom)

2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mert mást jelent a babának.

Van olyan baba aki már iszik tejet, de szopizik is, Ő nem tudja, hogy az anyja is tejet ad, meg a bögrében is tej van...

Szopi=anya cicije, a bújás, tej=bögre.


Jah a párom, csúnyán nézett ismerősére, mikor a kicsi lányáról érdeklődve azt kérdezte, hogy a szopással minden rendben... Ha ott leszel, megtudod

2011. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!