Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki hülyét kap a "szopi", "cici" és hasonló kifejezésektől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Te anya vagy vagy egy diák lány?Már ne haragudj,hogy ezt megkérdezem,de te mit mondasz helyettük?Csöcsre teszem,megszoptatom?Nem értem mi a baj ezekkel a szavakkal?
2011. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a főzi százszor rosszabb!


A cicivel nincs bajom, mégse mondhatom a gyereknek, hogy: Hol a csöcsöd? :-)


A szopi határos, de valóban azt a legegyszerűbb mondani a gyereknek. És inkább szopizzon a gyerek, meg cicizzen, mint szopcsizzon vagy szopcsikázzon (szobatársam gyereke a kórházban).

2011. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

nagyon jókat nevettem a válaszokon :D


kedves kérdező, tényleg áruld már el, te mit mondasz a babádnak?


gyere a tőgyemre, szopjál? :O

fujj, szerintem ez olyan ordenálé!


vagy hogy tanítod a babádnak a testrészeket? ez itt a kezed ez meg itt a csöcsöd?

hát, in maradok a szopinál és a cicinél :)

2011. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

A tőgyes hozzászólás mindent vitt:)

Nekem nincs bajom ezekkel, ha Neked van, akkor ne használd.

2011. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda probléma.......na én ettől kapok hülyét.
2011. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

15:54

Nagyon jót nevettem:):):):)

Nincs ezekkel a szavakkal semmi baj, az én lánykám is szopizik, vagy didizik.Utóbbit főleg akkor használom, ha valami férfi ismerős van itt, és azt mondom megyünk didizni, nem pedig szopni. Szerintem ez normális!

2011. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Brigitta04 ***** válasza:

Szia,sziasztok.

Nekem semmi bajom a kérdésben emlitett becézett szavaktól,sőt van amit saját magam is használok.Engem különössebben nem zavarnak,egy szó van amire ugrok!Nemtudom ki találta ki de bezárnám jó mélyre az illetőt!!Csirke mell=pipicici.Na ettől végem van!!!!!!!!!!

2011. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló vagyok!

Kicsit eltúloztátok a dolgot!

Mért kéne ezt mondani a babának: "gyere a tőgyemre, szopjál? :O " "..de most mit is mondanál a picinek,mikor szoptatod..,hogy gyere szopni??" ha nem akarja az anya azt mondani,hogy gyere cicizni,vagy szopizni? Azt nem lehet mondani,hogy gyere enni?

2011. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Utolsónak adok igazat. (És nem, nem pontoztam le senkit, csak őt fel.)
2011. ápr. 12. 14:52
 20/24 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte: 14/f vagyok, és hülyét kapok, amikor az anyám így beszél a húgomhoz...
2011. ápr. 12. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!