Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vettem észre hogy fiamnak...

Most vettem észre hogy fiamnak uzsonnára lejárt tejdesszertet adtam. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
annyira lelkiismeret furdalásom van......most hogy pakolgattam az ennivalójai között,néztem a dátumot,és 7-én lejárt....anyira rossz,hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen....még csak nem is 1-2napja,hanem 8napja járt le....mi baja lehet tőle??És persze megette(100g)humana gyümölcsös tejdesszert volt.8hónapos a fiam.
2011. ápr. 15. 23:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Szerencsére nem lett semmi baja,nem hányt,nem ment a hasa sem,hát én is jobban odafigyelek ezentúl,pedig eddig is néztem mindig a szavatosságát meddig jó,de most valahogy nem...
2011. ápr. 16. 13:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megúszta.

25/N

2011. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!