Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinél a párja...

Van itt olyan, akinél a párja hozta fel, hogy lehetne végre egy gyerekük?

Figyelt kérdés

Mármint itt a férjre gondolok vagy vőlegényre, vagy élettársra stb. :)

És kicsit más kérdés: Mikor kezdtetek elgondolkodni a kicsi nevén?


2011. ápr. 16. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2. kérdésre válaszolnék. Mink amikor megtudtuk, hogy jön a baba, már akkor eldöntöttük. A lány nevet párom mondta Szimonetta -lett volna:-) Ez nekem is tetszett, én valahogy nem is gondolkoztam lány névben, párom mondta elsőnek a lány nevet. Fiúnak Noelt akartam, de apuka nem engedte. Így Zoltán Nándor lett. Zoltán az apukája, Nándor pedig apukám.Ez utóbbi meglepi volt számára, a szülés után tudta meg, amikor bejött a szülőszobára, még a könnye is kicsordult. Bocsi, kicsit eltértem.
2011. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párom elvált,van egy tizenéves fia.Így mikor megismerkedtünk,el sem tudtam képzelni,hogy egy férfi,aki már túl van ezen-azon,a család témába belebukott,akarhat még gyereket.S akart.Majdhogynem jobban,mint én.Kisfiúnk 1 éves.Terhesség alatt találtuk ki a nevet,nem különösebb keresgélés során,csak úgy jött, mindkettőnknek ugyanaz tetszett.
2011. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom hozta fel, én először nem is akartam, de belementem.Most a másodiknál is ő akarta a kistesót fél év vacilálás után mentem bele:)

Már az elejétől gondolkodtunk,3 név jöhetett szóba,de csak a szülés előtti utolsó 2-3 hétben döntöttünk véglegesen.

2011. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első babánál közös megegyezés alapján hoztuk a döntést.

A másodikat meg Ő sürgette, hogy jöjjön már a tesó:-)

Pedig még csak most lesz 2 éves az első:-)

Most 15 hetes vagyok a kistesóval:-)

Ja és azt mondta szeretne 1 harmadikat is, mert most valószínű lány lesz és az első kisfiunknak szeretne még egy kisfiú tesót:-) Szóval még nem biztos, hogy Ő lesz az utolsó babánk:-)

2011. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 3 hónapja ismertük egymást,mikor elkezdte pedzegetni hogy szeretne babát.Mivel benne voltam a korban 35 év,igy hajlottam rá,rá 3 hónapra teherbe is estem,most 11 hónapos a drágánk.A neve első perctől Zsombika volt,valahogy igy adódott,aztán 18 hetes uhn,kiderült hogy kislány:-)))Ő találta a Zorka nevet,ami nekem is megtetszett.
2011. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 9 év együttlét után lettünk szülők, de a férjem-akkor még barátom-, már három hónap után szeretett volna :D. Mindig is ő erőltette, de én most láttam jónak. /egyébként még nem vagyok harminc éves sem, tehát tényleg korai lett volna anno/ Fiú nevünk nem is volt, mert már az elején nem tudtunk megegyezni, majd kiderült, hogy lány. Az egyik kedvenc filmünk női főszereplője után lett Kira.- ezt kb. a negyedik-ötödik hónapban döntöttük el, de már az elejétől gondolkodtunk.
2011. ápr. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1: Ismerni ismertük már egymást régen, de a kapcsolatunk 4. hónapjában mondta a férjem (akkor még csak együtt voltunk), hogy szeretne ha szülnék egy közös gyereket. (nekem már volt akkor az előző házasságomból, neki még nem). Sajnos 4 évet kellett rá várnunk, mert az én hibámból nem estem teherbe. DE ÖSSZEJÖTT! Már 1 éves a szerelem gyümölcs:)


2: Mikor megtudtuk, hogy állapotos vagyok, még aznap este eldöntöttük a nevet-neveket. (én kisfiút vártam, de lányunk lett) ami nem baj egyáltalán, mert a férjem érdekes módon kislányt szeretett volna (mint utólag bevallotta)

2011. ápr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat.:)Gratulálok a babákhoz.
2011. ápr. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!