Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés? Tippek? Linkek?

Babakocsi kérdés? Tippek? Linkek?

Figyelt kérdés
Titi triton 3 vagy 2 az egyben-hez hasonlót szeretnék.Lényeg h bolygósítható legyen 3-vagy 4kerekű de titihez hasonló.Ár arányban olyan 30-35.000ft-ért tudunk venni.ippek?Nektek mi vállt be?jah és nagy kerekű,sportosabb mert nem tul jók az utak..
2011. ápr. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hauck Malibu

Mondjuk ez árban a duplája:

[link]


De maga a kocsi:


[link]

2011. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez tettszik csak kérdés h kavicsos terepet mennyire bírja..mózes mennyi pluszba hozzá?

várom a továbbiakat..

2011. ápr. 21. 12:39
 3/7 A kérdező kommentje:
magam felé tom forditani a babát?azt nem irják
2011. ápr. 21. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a sport kocsit vettük csak meg és ott nem magad felé tolod a babád,de elég jól bírja a terepet,mi megvagyunk vele elégedve.
2011. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen újat szeretnél venni?

É tegnap vettem netről egy pierre cardin babakocsit. Teljesen jó állapotban van. Lábzsákkal, esővédővel együtt 15.000.- Ft volt.

www.apród.hu

www.jófogás.hu

Ezeket nézegettem és jó babakocsik vannak akár negyed annyiért, és van olyan ami alig használt.

Érdemes körülnézni ezeken az oldalakon.

2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Pierre Cardin PS686 van, és imádjuk. Mind a négy kereke felfújható, terepen is kiváló. Könnyen, 1 kézzel irányítható, és a már járni tudó 14 hós kisfiam is imádja.

[link]

2011. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a vaterán vettem alig használtan, teljesen újszerűen, 30000 Ft-ért.
2011. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!