Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés, van ötleted?

Babakocsi kérdés, van ötleted?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami könnyű; ősz eleji baba lesz, így fontos, hogy a mózes része elég nagy legyen, hogy tél végén is beleférjen beöltöztetve; legyen külön mózes, hordozó, sport része; kerekei elöl is nagyok legyenek és ha lehet, a tolókarja átfordítható legyen. Tudtok ilyet írni?
2011. ápr. 27. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, én imádom, meg baba is.

[link]

2011. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is Chipolino Maximám van - éppen most adom el, mert már nem használjuk ki -, csatlakozom az előttem szólóhoz, remekül bevált. Nyár végi a kislányom, imádjuk a kocsit. A lányom elég nagy baba - 4hónaposan már 7kg fölött volt - kényelmesen belefér. Bővebben:

[link]

2011. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek nem nagyon gyártanak már átfordítható karos babakocsit,hanem olyat amire a feltéteket mindkét irányből a vázra lehet rögzíteni...

az én etalonom a Coletto austin a3

[link]


de ez is szóbajöhet még:


[link]

2011. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, nagyon klassz kocsi. Az új ára elég drága. Mi használtan vettük, nagyon olcsón, és tökéletesen működik, olyan, mint az új. A tólókar nem átfordítható (de tudomásom szerint az olyan babakocsiknak, amiknek külön van a sportrész, mózes, hordozó, egyiknek sem átfordítható), de a hordozót és mózest két irányba lehet feltenni. A sportrész csak egy irányba. De az újabb változat, a Pliko Switch olyan, ahol a sportrész is két irányba tud nézni.
2011. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anmar Hilux, Tako Jumper x vagy Danny Sport nagyjából megfelel ezeknek a feltételeknek. Te melyiket vennéd?
2011. máj. 24. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
3.vagyok!Tako
2011. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Anmar Hilux van. Júliusi a kislánya és most áprilisban cserélte csak le a hordozót a sport részre. Nagyon szereti a kocsiját. Tényleg szép és jól kihasználható babakocsi.
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jane Slalom Pro babakocsink van, mózese is nagyon nagy, van sport és hordozó része is. A mózes beköthető az autóba is. A fiam nyári és télen is kényelmesen beöltöztetve elfért a mózesben. Kerekei nagyok. Szuper babakocsi, imádom, de a kar nem átfordítható.
2011. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk danny sport volt. Nagyon szuper, könnyen kezelhető, nagy mózessel, ahogy szeretnéd. Kerekei kiválóak, akár saját tengelye körül megfordul, könnyű kormányozni, van mózes, hordozó és sport rész is,mindkét irányból rátehető mindegyik, nagy bevásárló háló, stb.
2011. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Tulajdonképpen az általam utoljára felsorolt 3 kocsi nagyjából ugyanazt tudja és elégedettek is vagytok vele. A Jane Slalom is nagyon tetszik csak árban jóval több, mint az előzőek...
2011. máj. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!