Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipőmárka lenne a...

Melyik cipőmárka lenne a legjobb első cipőnek?

Figyelt kérdés
11 hós kisfiamnak kéne,mert már ügyesen lépeget.Sokan írják a Siestát.Ezen kívül mi jöhet még szóba,ami jó lenne első cipőnek?
2009. márc. 5. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam,hogy vagy hartántemelős,kemény sarkú cipő kell,hogy ha a talpizmok kímélve vannak ne terhelődjön a boka, vagy csak zokni jellegű vmi,mert akkor a láb,talp izmai dolgoznak és fejlődnek.
2009. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

www.softy.hu

2009. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A Clarks cipok is rettento kenyelmes cipok.

Nagyon gyorsan no a babak laba, azt kalkulaljad majd azert, hogy pillanatok alatt johet az ujabb cipocske.

Nekunk volt Siestank, Elephanten is. Erdemes tobbet is kiprobalni, eloszor ilyet, utana masik markajut.

2009. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A softy-t első cipőnek nem ajánlanám, nincs is belőle akkora méret pont ezért. 3 éves kortól való inkább. A liliputi tényleg jó de csak bentre szerintem és a teszveszen most vettem 2500-ért ugyanolyat, csak úgy hívják puhatalpú cipő. Ami még jó az a pediped, a superfit vagy a siesta. Csak ezek drágák.
2009. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szióka!

Bocsi,hogy ilyen későn írok,de mi is lassan cipővásárlásba kezdünk.Én is nyomozgatok ez ügyben.Nekünk a védőnő most javasolta a Salus cipőt,amit ortopédusok ajánlanak.Vetekszik a siestával,de pár ezer forinttal olcsóbb,és ráadásul magyar termék.Mi meg is néztük egyik nap,nagyon jónak tűnik.7000 ft-ért van olyasmi ami a siestánál 10000ft.Ja és egészségpénztárra is lehet venni!(már akinek van)

2009. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!