Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák tanácsát várom, nagy...

Anyukák tanácsát várom, nagy bajban vagyok sajnos?

Figyelt kérdés

2 hónapos a gyermekem és tegnap először együtt voltunk a férjemmel.

Minden előkészítve, gumióvszer.

Mégis belém küldte a kiskatonáit!

Elhiszem, hogy régen voltunk együtt, de most nagyon mérges vagyok, hogy ez megtörtént, hiszen ezért készítettük ki a gumióvszert!


Nem eshetek most teherbe, mert szoptatok, szeretnék szoptatni, szeretnék együtt lenni a gyermekemmel! És császárral szültem, nem lehet jöhet még a kistesó!


Mit tegyek? Teljesen készen vagyok, nem tudok aludni!!

:((((


2011. ápr. 28. 05:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A támadóknak: Az volt, hogy óvszerrel kezdtük, de az később el is szakadt. Valami iszonyat rossz minőségű gumit vettünk. És nagyon fájt tőle, mert durva anyaga volt. Én kértem, hogy tegye be anélkül, és a vége felé húzza fel a gumit.


Tehát én is hibás vagyok, férjem meg megfeledkezett az egészről.


Mit várok tőletek? Megoldást :))

Most komolyan: gondoltam, írtok valamit, hogy mennyi az esélye, és hogy mit lehet tenni. De közben utánanéztem én is, és így tudtam meg, hogy a 72 órás tabletta nem hasznos jelenleg és hogy talán kicsi az esély a terhességre.

2011. ápr. 28. 09:26
 12/12 A kérdező kommentje:
07:11-nek. 11 hó a korkülönbség? Nem nehéz így két pici gyerekkel?
2011. ápr. 28. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!