Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyes anyukák miért csinálnak...

Egyes anyukák miért csinálnak abból gondot hogy pár órára vagy akár éjszakára is a nagyszülőre vagy az apukára bizzák a gyereket?

Figyelt kérdés
Persze úgy gondolom ha a gyerek már ismeri azt akire bizzák.És már nem szopik.Szerintem a gyereknek meg kell szoknia hogy nem csak az anyja van vele állandóan.Illetve nekünk is kell mellette élni úgy hogy sok mindent tudjunk csinálni./sport,tanulás,kikapcsolódás/stb.Nekem a lányom minden héten 3-szor a mamáknál van pár órát és már megszokta sőt mindig jókedvü ha elviszem hozzájuk.Már ott is szokott aludni 1 hónapban 1-szer.Ettől én még nem vagyok rossz anya!Kiváncsi vagyok a véleményekre!
2009. márc. 9. 15:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
hu de nagyon vártam ezt a beszólást! te szent anya,aki mindent tökéletesen csinálsz!!
2009. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én simán otthagyom anyukámmal, meg férjemmel, ha úgy érzem, vagy dolgom van. Anyósom messze lakik őt nem ismeri de majd ha kicsit nagyobb lesz akkor vele is ellesz majd. Én imádom a bébimet, de kell egy kis szabadidő mert megbolondulnék ha folyton vele kellene foglalkoznom. Amint átalussza az éjszakákat majd mehet a nagyszülőkhöz pár napra akár. Nekem ez nem gond, és a nagyszülőknek sem, ők nagyon örülnek neki :)

Mi a nővéremmel minden nyarat a nagymamámnál töltöttünk és semmi bajunk nem lett. Imádjuk az anyukánkat :)

Üdv.

2009. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
sejtettem, hogy megsértodsz, de igenis felelotlenségnek tartom- mert pontosan amikor még az elsonek is igen fontos vagy már nem tudsz rá oszpontosítani,mert ott egy másik elétke. de ennek ellenére kívanok neked kitartást, erot és egészséget! és bocsánat, lehet, hogy inkább az irigység szólt belolem, mert bizony nekem igen meg kell gondolnom, hogy mikor lehet második baba és egyáltalán lehet-e.
2009. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

ok,nekem is tombolnak a hormonjaim rendesen,ne hari:-))

nekünk hamar jött a második,későbbre terveztük,de ha már jönni akar a kis punis,hadd jöjjön,szerintem a helyembe te se vetetted volna el.

2009. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam 4,5 hónapos és úgy néz ki hogy a jövőhónaptól heti két alkalommal dolgozni fogok és a mamák vigyáznak majd rá.Igy csak egy etetést kell megoldaniuk de most még azt gondolom hogy nem lesz lelkiismeret furdalásom.Három gyerek mellett kell a pénz és mivel fogászati asszisztens vagyok nem akarok sokat kiesni a munkából.De éjszakára Én sem hagynám ott most még.
2009. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kommentre reagálva: a kórházban nem kell vadidegen emberekre ott hagyni, mert van anyás szoba. Ami a felháborító, hogy ezért kell fizetni. Ha ott hagyod, és egész nap a nővérkéknek kell róla gondoskodni, etetni, fürdetni, sétáltatni, na az ingyen van. Én bent voltam vele, amikor kórházban voltunk, egész nap semmi dolguk nem volt vele, csak beadták neki a gyógyszert és kész. Este a férjem is jött, és úgy fürdettünk ketten. Na, az egészért fizettem 12 ezer Ft-ot. (persze volt még 2 szobatárs is, tehát aludni azt nem is lehetett). Ez ma Magyarország a 26 ezer Ft-os GYES-ből.
2009. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!