Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék hogy ne csinálja...

Mit tehetnék hogy ne csinálja ezt éjjel a 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Amikor kisebb volt volt egy időszak hogy nem evett éjjel.aztán megint egy kis időszak amikor nagyon jól aludt éjszaka.és most kb 1 hónapja minden éjjel felkel többször és kér enni ha nem adok se enni se inni akkor üvölt.mit tehetnék hogy megint jobban aludjon.megszokásból ébredne fel enni?
2011. máj. 7. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h napközben nem kap eleget. Nem azt mondonm, h nem eteted, de lehet, h már egy kicsivel többet igényel. 8 hónaposan már igen sok energiát tud elégetni ám.
2011. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet valóban keveset eszik napközben, de szerintem ez a legritkább. Nálunk is voltak periódusok, amikor végig aludta az éjszakát ez ment 4,5 hós koráig, aztán egyre többször kelt fel és csak szopival aludt vissza, de így is csak nagy nehezen. Volt h fél óránként kelt , ez ment mondjuk 2 hónapig aztán , h kijött a foga, már csak 2-3x ébredt és 1 éves kora után, h elvettem tőle az éjszakai szopikat alszik este fél 9-reggel 7-8 -ig.

Szerintem inkább a fogak a leginkább ludasak.Nálunk is így 8 hó körüli időszak volt a legrosszabb. Nem tudsz sokat tenni, próbálhatsz neki homeós szereket fogzásra,esetleg tényleg több kaját adj neki, de sok jóval sajnos nem tudlak bíztatni. Ezt túl kell élni, majd egyszer csak jobb lesz. Addig is kitartás!!

2011. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze értem de néha lekiismeret furdalásom van hogy ennyi idősen is eszik éjjel pedig ő tápszeres.ja meg mondjuk az igaz nincs még fogunk.
2011. máj. 7. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy azért kel föl, mert éhes? Az én babám is most múlt 8 hós, eddig szépen aludt, 1x kelt föl enni (tápszer), és gyorsan vissza is aludt, de kb. 3 hete nagyon sokszor ébred, és van, hogy 1,5 órán keresztül nem alszik vissza, pedig álmos, a vállunkon elalszik, de amint visszatesszük a kiságyba, felsír. Ő nem éhes, a fogára gyanakszunk, most bújt ki a 4dik, de inkább azt látom rajta, hogy társaságot igényel, megnyugtatja a testünk hője, illata...én sem tudok ezzel most mit kezdeni, szerintem köze lehet a szeparációs szorongáshoz, meg talán a sötétségtől való félelemhez?....nem tudom, tényleg próbálj neki nap közben és vacsira többet enni adni, esetleg kend be a cumiját Dentinox-szal (fogzásra fájdalomcsillapító) de vigyázz, h ne etesd túl, mert attól is fájhat a pocija!
2011. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!