Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik járássegítő lehet jobb...

Melyik járássegítő lehet jobb 11 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2011. máj. 9. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Fisher price volt.

Nagyon szerette rajta a csörgő zörgő dolgokat.

Egyébként,ha érdekel én is árulom,és olcsóbban.

2011. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiamnak kölcsönben van egy fp,de nem nagyon használta.miután elkezdett egyedül járni,jobban tologatta.inkább a baby taxiját tolta,pedig az nagyon labilis volt.én biztos nem vennék,mert anélkül is megtanul járni,és nem használja ki az árát.
2011. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen érdekel! ráadásul a vaterás macerát ne mis szeretem... Pest környéki vagyok, (Dunakeszi), valahol azt mondták, hogy vidékről 1050-ért tudják postázni. Ha Te is vidéki vagy, akkor postaköltséggel együtt mennyiért adnád? :)
2011. máj. 9. 13:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 3500 ft-ért gondoltam magát a járássegítőt,egyébként nagyon jó állapotban van,megvannak hozzá a formák is.Utána kellene néznem a feledásnak.Ha ennyiért megfelel akkor jelezz vissza.
2011. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha jól működik, akkor megfelel! néhány karc nyilván nem számít. esetleg megadod az e-mail címedet? ott megbeszélnénk a többit!
2011. máj. 9. 13:51
 6/11 A kérdező kommentje:
a jól működiket úgy értettem, hogy nem billeg, mindene meg van stb, de látom írtad, hogy megvannak a formák
2011. máj. 9. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekünk a Chicco van, 14 hónapos a lányom, és pont a napokban kezdte el őrülten tologatni a lakásban. Már stabilan jár, amíg nem tudod járni csak kapaszkodva, akkor nem szerette,csak pár lépést tett meg vele óvatosan, majd leült és otthagyta. Szerintem nem érezte biztonságosnak, pedig soha nem borult fel vele.

Épp el akartam már én is adni, de hagyom, hogy kiszórakozza magát.

Amúgy mi is Dunakeszin lakunk, ha írsz privit, eljöhettek kipróbálni, megtapasztalni, hogy tényleg szeretnél e ilyet venni.

Viszont az "Állj fel velem zsiráf" FP tényleg eladó, azt már egyáltalán nem használja, ha érdekel:)

2011. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
E-mail címem:zsuu2@freemail.hu
2011. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi Zsu, írtam!
2011. máj. 9. 14:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 13:56-os! A felálláshoz már nem vennék játékot, mert az megy mindenhol, viszont köszönöm a felajánlásodat, nagyon kedves vagy! Egy fajtát már kipróbált a kisfiam, így remélem ezzel sem lesz baj.
2011. máj. 9. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!