Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a kérdések amitől...

Mik azok a kérdések amitől megőrülsz a babáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 12:45
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
54%
miért azt adsz neki enni?miért csak annyit?miért olyan sokat?miért olyan korán teszed le aludni?miért nem hízik,nem adsz neki eleget enni?hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a legtöbb embernél első helyen van a "Szoptatsz"? És a "Jó baba"?

Engem személy szerint az anyám kérdései akasztanak ki,ezek közül is a "cseréltél pelenkát",és a "megfürdetted" viszi a pálmát. Ezen kivül dobogós a "felöltöztetted rendesen" is.

2011. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
53%

Amikor 1 hónapos korában pl. megkérdezték, hogy "Eszik már gyümölcsöt? Átalussza az éjszakát? Forog már?"

Szóval azok a kérdések borítanak ki, amik nem a korának megfelelő képességekre vonatkoznak. Amikor 2 hónapos volt, megkérdezték, hogy "Felül már?". Persze... meg újságot olvas, és könyvet ír... Komolyan mondom, nagyon birka emberek vannak!

2011. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen. Kérdeznek én meg válaszolok, ennyi. Miért kéne megőrülni. Van, hogy idősebbek kérdeznek valamit, hogy csinálja-e már ezt vagy azt, mondom hogy nem, mert még kicsi hozzá, ők meg belátják, hogy már nem emlékeznek, mert régen neveltek pici babát. De nem idegesítem magam azon, hogy ki mit kérdez. Van ennél nagyobb gondom is az életben.
2011. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
53%

Még mindig állandóan sír?( ezért kinyílik a bicska a zsebemben, és párom családja előszeretettel hangoztatja) Eszik rendesen? Hízik? Ül már? Miért adsz neki bébiételt is?

Szopik még? Van még tejed?

2011. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
44%
Hány kg már????????????? Mennyivel született??????? FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, mintha valami darab húsról beszélnénk.......
2011. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
46%

Nem közeli ismerősöktől: "jól szopik?" (ez szerintem intim dolog)


Gyerektelenktől: "nem sajnálod hogy meghíztál és lóg a melled?" meg "hogy bírod ezt az üvöltést?"


Anyóséktól: "hány foga van már, még mindig csak ennyi? Rokonbabának több!" "Na, 7 hónaposan felállt? Már épp ideje volt!"

2011. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
45%

13 hónapos, nálunk most ezek a slágerek:


"Szerintem ez a gyerek fázik/melege van." "Miért van/nincs rajta sapka?" "Miért ez a sapka van rajta?"

"Átalussza az éjszakát? Neeeem????"

"Még mindig szoptatod? Biztos, hogy szükség van erre?"

"Mikor jön a kistestvér?" Más kérdés, hogy már rajta vagyunk a témán, de ezt azért nem szeretem boldog-boldogtalannal megosztani.

Illetve az összes játszótéri "Mit tud már?" kérdés, mintha valami verseny lenne.

2011. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
27%
12.58. vagyok, anyóséknál nálunk is állandó kérdés a "még mindig sírós?" Nem fogják fel hogy ez a baba csak náluk üvöltött állandó jelleggel kisebb korában mert nyúzták és elvitték a közelemből hogy "most nincs anya, most mama meg papa van" - szegény baba meg ordíott, ők meg rázták mint a meszes, és vitték messzebbre a másik szobába hogy "ne bőgjél, szeressél minket is"
2011. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
55%

Éppen a múlt héten történt,sétáltunk a parkban,babakocsit letakartam egy pelussal,mert tűzött a nap,és szerettem volna,ha egy kicsit alszik,arra jött a nagyapja,és megkérdezte miért nem hagyom élni,minek takarom le.És ugyanő volt aki szívtelennek titulált,mert nem hagytam,hogy csokit,meg chipset adjak neki(8 hónapos).

Ezen kívül,amiket már írtak:miért eszik ilyen sokat/keveset,beszél-e,feláll-e,míg pici volt minek szoptatom óránként.Ezen kívül anyósom előszeretettel hasonlítgatja ismerősünk 1 éves gyerkőcéhez,mert ő az etalon,és nem fér a fejébe,hogy 4 hónap van köztük.

2011. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!