Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most mit adjak neki?...

Akkor most mit adjak neki? Hiszen elvileg elég még csak az anyatej, nem?

Figyelt kérdés
Lánykám 7 hós múlt, tegnap kapta meg az első Prevenar szurit. A doki azt mondta, mellékhatásként jöhet hányás, hasmenés, ilyenkor fontos a folyadékpótlás. Kérdeztem, hogy többször etessem-e, erre ő: nem, csak a folyadékot pótoljam. A picim anyatejet eszik-iszik, persze már elkeztük mi is a kóstolgatást gyümikkel, főzivel. Tanácstalan vagyok.
2009. márc. 11. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem arra gondolt , hogy az anyatej mellé adj neki babavizet vagy teát.

2009. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szióka!Az elozo válaszolónak igaza van,szopiztasd,meg babavizet is adhatsz neki kiegészítésképp.De mondjuk az anyatejbol megkapja a babád a szukséges folyadékmennyiséget is.Az én kisfiam aluszékony volt a prevenartól,nem volt ezenkívul semmi baja.Jó babázást! :)
2009. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tej is lehet szomjoltó. Az első néhány korty vizesebb. Ha nem akarsz adni neki vizet, teát, nyugodtan szoptasd meg.Az én kislányom 6 hónapos, ő is anyatejes. Mi is most kezdjük a kóstolgatást. Pár hete beteg volt, lázas lett. Én többször szoptattam, így nem volt vele semmi gond. Ő is megkapta már a szurikat,neki nem volt szerencsére semmi baja tőlük. Kicsit többször kérte a cicit..:)) Minden jót Nektek!
2009. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2009. márc. 11. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!