Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napig kóstoltattam a kislány...

2 napig kóstoltattam a kislányomat almával, azóta nincs kaki. Inkább ne adjak neki?

Figyelt kérdés
4 hónapos, anyatejes. Ma már nem adtam neki. Valójában szerintem korai, de mindenki azt mondta, hogy adjak neki, mert már kellene és válogatós lesz, ha nem ismeri meg az ízeket. Most már látom, hogy baromság. Szerintem igenis megviseli a kis gyomrát, mert nagyokat pukizott (jó büdiket), de szegénykém nem tud kakilni, elég nyűgös is állandóan ölben lenne. Mikor lesz vajon kaki? Eddig nem volt ezzel gondunk, minden nap volt a pelusban...
2009. márc. 11. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogyha anyatejes várj még vele 2 hónapot.

Lehet,hogy két hónap után is megfogja majd a hasát,nálunk is ez volt.

Barackkal is keverheted neki,attól lazul a széklet.

2009. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alma az hasfogó később is,én most is ritkán adok neki peddig szereti csak utánna nem kakil 2 napig.

11-hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, az sem baj, ha 7 hónapig is csak szoptatod, nem attól függ, hogy válogatós lesz e, hanem attól szerintem, hogy mennyire csinálsz kedvet neki az evéshez, mennyire vagy ideges attól, amit művel a baba először a kajával. Az én babám 10,5 hónapos, 7 hónapig csak szopott, aztán amit szivesen evett, azt adtam neki, mindent megesz, már a pörköltöt is kikunyerálja, de a céklafőzeléket is megeszi. A narancsot kivákumozza, mindent amit mi eszünk és jóízűen, szépen megterítve, az neki is kell és én kóstoltatom is vele. Szerintem nincs két egyforma baba, az első gyermekem, aki 15 éves ő is csak cicit kapott 7 hónapig, aztán mindenféle főzeléket, majd egyszer megkóstolta a milánóit, onnantól kezdve csak az kellett neki. Mára mégis 180 cm magas, kitűnő tanuló pedig válogatós volt. A pici nem az, tehát nem elkerülhető, hogy legyen saját ízlése...
2009. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Várok még a hozzátáplálással. Sajnos egyre jobban aggaszt, hogy még mindig nincs kaki. :-(
2009. márc. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!