Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 honapos babanak mennyit...

Egy 3 honapos babanak mennyit "szabad" olben lennie? Mennyi az egeszseges?

Figyelt kérdés
Keresztlanyom most toltotte be a 3. honapjat, es gyakran van olben, egy nap 2 orat ha el van, ugy osszvissz. Mennyi lenne az egeszseges, mit gondoltok errol? Tanacsok esetleg tapasztalatok?
2011. máj. 13. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az én fiam mindig annyit volt ölben, amennyit kívánta. Még se lett "elkényeztetve", mindenki megdícséri, hogy milyen kiegyensúlyozott, nyugodt baba, és a mozgásfejlődése is teljesen normális ütemű.

2011. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az kimaradt, hogy már egyéves elmúlt, ideje legnagyobb részét mászkálással, járással tölti, nem az ölemben. :) Nem igaz, hogy ha "felkapatom", akkor sose fogom tudni letenni. Ez egyszerűen nem igaz.
2011. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit amennyit csak akarod. Nem értem ezt a "jaj, nehogy elkényeztessed már" maszlagot. Egyébként egy gyereket nem ezzel lehet elkényeztetni, főleg nem ebben a korban, amikor is kialakul egy erős kötelék a szülők felé. De ha valaki nem hajlandó felvenni a gyerekét csak azért mert nehogy elkényeztesse, az várhatja majd hogy kötődjön hozzá később.
2011. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha 2 órát van földön és ugye egy 3 hónapos baba sokat alszik, eszik, akkor nem lehet olyan sokat ölben, akárhogy számolom :)

a 2 óra az nagyon jó és ahogy nő, majd az idő is nőni fog.

az elkényeztetés hülyeség szerintem, inkább azért fontos, hogy le legyen rakva, hogy erősödjön a gerince, kinyíljon előtte a világ!

2011. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
7 hetes múlt a kislányom, és elég sokat van ölben. Van, hogy az ölemben alszik el, és inkább ülök a kanapén 2 órán keresztül, és hagyom az ölemben aludni, mert ott érzi jól magát. 9 hónapig a pocimban volt, hallgatta a szívverésem, és ez nyugtatja meg. Nem ezzel lesz a gyerek elkényeztetve az tuti.
2011. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi az egészséges, amennyit az anyja ölbe veszi.
2011. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket!:)
2011. máj. 14. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!