Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennél jobb újszülött babakocsi...

Ennél jobb újszülött babakocsit tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés

Ezt a kocsit: [link] néztem ki a neten. 55-60 ezer lenne mózessel együtt.


Tudtok ajánlani hasonlót olcsóbban?


Ti ezt megvennétek?


Chipolinóról tapasztalatok?


2011. máj. 17. 20:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Már a második babánkat várom, így "sok" tapasztalatom van babakocsik terén: pl Raf-Polt soha: nekem lépcsőznöm is kell, az meg kegyetlen nehéz. Bolygosítás az nekem is fontos. Csomagtartó szintén fontos + az ár is.


A Hauck tök jó lenne hordozó nélkül, lehet anélkül is kapni, 30-ért, de nincs hozzá mózes:(


Ez a Chipolino Flora nagyon megtetszett! És mennyivel olcsóbb! Na, sztem lehet, h ez lesz a jó választás, de még nézegetek.


A P. Cardin is szép, de drágább, mint a többi, amit néztem. Köszi!

2011. máj. 17. 21:37
 12/17 anonim ***** válasza:
A Hauckos vagyok. Kérdezted a Brendonban a mózest? A Sport részhez nem lehet külön csak azt rendelni?
2011. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Hauckosnak":)

Megnéztem a honlapjukat, a Babakocsi kiegészítőknél, de nincs Hauck kiegészítő egyáltalán:(

2011. máj. 17. 21:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt én is tudom, csak érdekelt volna, hogy személyesen megkérdezted-e, hátha...

Nekünk csak maga a sport van, de szeretnénk majd bővíteni. Ezért akartam igazából tudni. Azért köszi!

2011. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én 3 funkciósat vettem, igaz lengyel,de eddig olyan,amilyennek elképzeltem! Falunk lakunk, ezért kell a nagy,felfújható kerék,jó rugózás, nyári baba,tehát kihasználom a mózest. Szeretném,ha egyenesen fekhetne. Hordozó is van, mivel muszáj a kocsiba, és tavasszal ott a sportrész,nem kell majd akkor rohangálni utána. Én ennyit bírtam fizetni érte! De szerintem nem rossz vétel volt. Pár hét múlva már tologatom a kislányunkat benne!!!

[link]

35 hkm

2011. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nekünk a kertes házban szerencsére nem kell lépcsőzni! Tudom,h neked nem vált be...
2011. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

10:21-es: neked is köszi. Sajnos a Raf Polok bitang nehéz kocsik, és a "hannoveri" villamosra, ami felénk jár nem is lehet feltenni, mert széles...

Kisfiamé még megvan, de el fogom adni.

2011. máj. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!