Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek a Kevin név?

Tetszik nektek a Kevin név?

Figyelt kérdés
Nemsokára kisbabánk lesz és ez az egyetlen név, ami mindkettőnknek tetszik. Anyósnak persze egyáltalán nem. Szerettük volna a párom nevét neki, de arról már páromat teljesen sikerült lebeszélnie őt.
2011. máj. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Én egy Kevint fiúcskáról tudok és nem roma családból származik. Már kezdem megszokni,egyre többet olvasom ezt a nevet. Elfogadhatónak találom, nekem semleges.

Az a lényeg,hogy nektek tetszik. Amikor nevet választottunk elakadtunk a fiúnévnél. Végül az Alexander volt,ami a férjemnek is tetszett. Vezetéknévhez passzol(az se magyar származású) és több becézése is van. Ja és nem ismertünk senkit,akit így hívnak. Alexet viszont igen. Le akartak beszélni róla többen,de nem foglalkoztunk velük. Amikor megláttuk a fiunkat illett rá a név. NEm tudom más volt e már így vele.

2011. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nekem a fiú Barbie jut róla eszembe :)
2011. máj. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
34%
nagyon-nagyon NEM tetszik
2011. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
51%
NEM!Ronda név,sosem adnám a fiamnak.
2011. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron szültem, az osztályon 3 Kevin baba volt :)
2011. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
A Dominik nem roma név. Ez tény, nem pedig vélemény.
2011. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

:) Megmosolyogtatott amikor a magyarnév pártiak a külföldies hangzásút ledivatozták.....

Aki olvassa a gyk-t, tudja jól hogy heti szinten van olyan kérdés, hogy "nektek melyik tetszik jobban, a Zétény, Kende, Botond stb"? - magyarán: iszonyat divat lett minél magyarabb nevet adni. Mindenki írja hogy ő bezony magyar nevet adna mert elszaporodott a külföldről átvett nevek szokása.


Csak épp azt nem veszik számításba hogy az egyik leggyakoribb nevek napjainkban a Kende, Nemere, Zétény és társai. Hetente van egy kérdés hogy melyik legyen a születendő fiú neve....hetente!

2011. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Mikor nevet választasz a babádnak,minden névről eszedbe jut valaki vagy valami,nem könnyű ettől elvonatkoztatni.Én meg voltam veszve a Dáriusz névért.Páromnak is tetszett,hisz a boxoló jutott róla eszébe.Bementem az üzletembe,kérdezték hogy na és mi lesz a baba neve: mondtam,hogy Dáriusz.Erre felröhögött egy pasi : Jajj,mint a Béla lova,az is Dáriusz !Kiderült,hogy vidéken minden 2. lovat így hívnak.Hát ezért lett Ambrus.Magyar is és ritka is....De már megbántam,nem kellett volna ezzel foglalkoznom!Te ne ess az én hibámba :)Jó az a Kevin :)
2011. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
a fiú barbie nem Kevin,hanem Ken:)
2011. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes kommentet.

Nálunk nagyon sok kisfiú kapta a Kevin és a Brendon nevet, nem csak a romák. Szerintem nem is ez a lényeg, nekem nem tetszik, abszolút magyartalan, bántja a fülemet. Egy ismerősöm fiát is így hívják, szerintem borzalmas, a vezetéknebükhöz sem passzol,de ők tudják az ő gyerekük. Ha nektek tetszik, le kell sajnálni a többi ember véleményét, és kész.De ne akard meggyőzni őket, hogy ez milyen szuper név...

2011. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!