Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek a Kevin név?

Tetszik nektek a Kevin név?

Figyelt kérdés
Nemsokára kisbabánk lesz és ez az egyetlen név, ami mindkettőnknek tetszik. Anyósnak persze egyáltalán nem. Szerettük volna a párom nevét neki, de arról már páromat teljesen sikerült lebeszélnie őt.
2011. máj. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Jaj, Dáriusz, ezen nagyo kellett röhögnöm...mármint hogy minden második lovat úgy hívnak...egyébként az Ambrus tényleg szebb:)
2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Az Ambrusba csak azért mentem bele végül,mert nem kaptunk engedélyt a Carlos-ra :)Biztos sokan megköveznének engem is az előttem szólók közül,de a Carlos-t a Másnaposok című filmből vettem....ezerszer megnéztem és jókat röhögtem rajta :)
2011. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
69%
A debreceni vasútállomás mástól se visszhangzik, ha ellepik a rómaiak, mint "Kááávííín, Jáááázmin, Rikárdóóó gyerek ide az úristenedet... úgyhogy ilyen neveket én soha nem adnék.
2011. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,ez jó :D " Kááávíííííííín " :D
2011. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
19%
undoritó anyák vagytok már a nevek közt is van cigány meg magyar???szép--
2011. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ehhez semmilyen "undorító"-nak lenni hanem egyszerű tény hogy vannak nevek amelyet inkább a kisebbségiek használnak, de ugyanígy jellemző hogy pl. bizonyos nevek falvakban vannak inkább, vagy éppen divatmániákus családokban, hát bizonyosak meg a romáknál jellemzőek.


Ez nem faji kérdés, hanem egyszerű tény, hogy bizonyos körökben bizonyos nevek elterjedtebbek. Aki ezt nem veszi észre, vagy nem érti, nincs mit magyarázni mert alapjáraton nem egy fontos dolog, de tény. Ha valaki nyitott szemmel jár a világban akkor látja, ezen nincs mit vitázni meg leundorítózni másokat.

2011. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Anyaként nem vagyok undorító,sőt,kifejezetten gusztusosnak mondanám magam :P Emberként meg rasszista lennék?Hát legyen!Lassan már én tartozom a kisebbséghez,jogom van kiakadni azon,mikor a gyerekem együtt jár több olyannal,akik 9 évesen már harmadszor járják az elsőt,azt is csak azért,mert kötelező,meg anyu akkor nem kap 16 gyerek után 300 ezer családit,és abban is biztos vagyok,hogy nem az én gyerekem miatt kezd el tetüsödni egy iskola!Tisztelet a kivételnek!ÉS ha vannak "lónevek" (Dáriusz) akkor miért ne lehetnének "cigány nevek"?A ló effektuson miért nem akadtál ki? :P
2011. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak-lesznek divatnevek egy-egy társadalmi rétegben. Dédanyám korában (1900-as évek eleje) még a külföldi nevek nagy divatban voltak az arisztokratáknál. Most régi magyar nevek divatja van talán lecsengőben. Béla, Józsi, Ödön... stb. már alig van.

Egy név tetsszen a szülőknek, de ne röhögjenek ki az osztálytársak és legyen viselhető nagypapaként is, plusz menjen a vezetéknévhez és ne kelljen mindenféle hivatalos helyeken százszor elmagyarázni. Ennyi.

2011. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

én is ezt akartam írni, hogy majd a Kevin idősebb korban szerintem nagyon gáz lesz. Olyan nevet adjatok neki, amit idősebb korban, nagypapaként, vagy mondjuk felelős beosztásban is jól tud majd viselni.

Bár ha szerintetek a Kevin ez az a név, akkor meg mással ne foglalkozzatok!

Én mindenesentre nem adnám soha.


Gratulálok a babához!!!

2011. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik.
2011. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!