Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások is vannak, akik a...

Mások is vannak, akik a párjukkal és a babájukkal a nagyszülőknél élnek?

Figyelt kérdés
Mi a szüleimmel élünk a párommal és a kislányommal,mert még szeretnénk jobban összeszedni magunkat,hogy zökkenőmentesen tudjunk saját lakásba költözni.Más is van igy?Nem származtak belle konfliktusok?
2009. márc. 14. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt élünk a szüleimmel, de külön házrészben.Sajnos még így is nagyon sok a konfliktus, pedig teljesen külön rezsink, külön életünk van, csak az, hogy közel lakunk és látják a mindennapjainkat, s természetesen mindenbe beleszólnak és próbálják beosztani az időnket.
2009. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben rengetegen vannak. Mindenhol vannak konfliktusok, inkább nagyobb, mint kisebb. Szinte mindenből. Meggyőztek,soha az életbe nem szülök gyereket a szüleim nyakára. Nem egészséges.
2009. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi az anyukámmal lakunk együtt. Sajnos nem jönnek ki jól a párommal. Most, hogy válság van esélyünk sincs elköltözni. Felújítjuk a házat, és megpróbálunk békében együtt élni. Nem könnyű, de ez van!

2009. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az édesapámmal lakunk és nem is tervezzük a költözést. Nálunk minden okés:)
2009. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs konfliktus!

Anyukámnál lakunk, csalái ház emeletén, de különálló lakássá van alakítva, a földszinten pedig ő. A rezsit (ő kérésére 60-40%-ban fizetjük.

Nem szeretünk vele vásárolni, mert mindig megkérdezi ezt meg ezt miért vesszük, csak szórjuk a pénzt (2 üveg bébiétel volt - kipróbálásra, akciós). A férjem alig van itthon, jóformán alig látja a gyerek, mégis az a baj, hogy itthon nem csinál semmit..A legújabb dolog, hogy még nem kezdtem el a hozzátáplálást (4,5 hós a lánykánk, csak anyatejes és van is bőven tejem), bezzeg én és a tesóm már 3 hónapos korunkban ettük az almát, krumplit, ittuk a teát.

Félreértés ne legyen, nagyon szeretem az édesanyámat, ő imádja az unokáját (tettekkel is bizonyítja), de borzasztó dolog ilyen közel lakni hozzá.

Egyszerűen mindenbe beleszól és semmi sem jó, amit mi csinálunk...:(

2009. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szió!mi szülimmel élünk külön szinten de egy házban 11 éves a nagylányom ,7 hetes a picifiam.nézeteltérések többször is votak de mindent meg lehet beszélni,vita úgy is lehet ha nem éltek a szülőkkel.nekünk nagyon nagy segitség,hogy nem kell albérletre költeni,bár én szüleim jó fejek velük könnyű.személyiségtől is függ szerintem.sok sikert!
2009. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia Mi egy udvarban, de külön házrészben élünk az anyósomékkal, mi is gyűjtögetünk. Jól megvagyunk, megvan ennek a jó meg a rossz oldala is. Az sokkal rosszabb, hogy anyám hiába lakik az utca másik végén, még így is túl közel van :) Szerintem ez teljes mértékben a személyiségeken múlik.
2009. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi anyósékkal lakunk egy kétgenerációs házban. Teljesen külön lakás, külön rezsi. Nekem nagy segítség, mert mióta megvan a pici (5,5 hós) nekem még nem kellett főznöm. Időben és anyagilag is ez hatalmas segítség. Ha a párom dolgozik, akkor Ő visz minket dokihoz, bevásárolni stb... Nem szólnak bele semmibe. Sőt, fel sem jönnek hozzánk.
2009. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!