Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már hasonló helyzetben...

Volt már hasonló helyzetben valaki? Mit tett, csinált?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: 1 hónapos múlt a kisbabám. Koraszülött, a 35. hétre született. Az utóbbi 1 hétben egyfolytában sír. Semmit sem csinálok másképp, képtelen vagyok megnyugtatni, állandóan cicin lenne, nem szopizik ilyenkor, csak cumizásra használja, ezzel nyugtatja magát, ami nem lenne baj, ha nem állandóan, egész nap igényelné. Napközben úgy-ahogy elvan, de az éjszakák szörnyűek lettek. A mellem már be van gyulladva, kirepedezett, felázott, nagyon fáj. Hiába adok neki cumit helyette, nem kell neki, kiköpi. Csak akkor nyugodt, ha mellre teszem. Volt vki hasonló helyzetben? Mit csinált? Nem akarom megvonni tőle a szopizást, csak azt, hogy ne több órán keresztül, és egész nap legyen cicin. Köszi a válaszokat.
2011. máj. 24. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tűrtem....Nálunk akkor kezdődött mikor 2 hetes lett! :(

4 hetesen kezdtem el hordozókendőzni vele, az volt a megváltás!

Etetés után magamra kötöttem és aludt 3 órát a mellkasomon! :)Engem az pihentetett, hogy tudtam mozogni :)

3 hós korára olyan szépen beállt, hogy napi 5* szopizott és végigaludta az éjjelt!

Nálunk a hordozókendő a hasfájásra is bevált!


másfél éves szopizó kislány anyuja

2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem irták elöttem ketten a hasfájást,mert az egyik szintén én voltam.(a másikat meg olvastam,de a cumitábor volt többségben)
2011. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Cumizni tud, nem kell megtanítanom rá, eddig cumizott. Most az sem jó.

Igen, hasfájós, minden csodaszert adtam már neki, egyik se használ.

Ringatom, dúdolok neki, beszélek hozzá, de semmi sem elég jó..

Ha cicin van, akkor elnyugszik, de ahogy lerakom jön a sírás. Még akkor is, ha az ölemben alszik el. Amint leteszem felébred, és kezdődik minden előröl.

2011. máj. 24. 17:14
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj a dokival ha a hasfájásra semmi nem jött be,lehet más van a dolog hátterében.( a hasfájós válaszoló)
2011. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14:00 órás vagyok az enyémet sem lehet letenni mert akkor rögtön felébred és sír, már többször próbáltam, de a vége ordítás kifulladásig. Így nem próbálom egyenlőre várok míg kicsit nagyobb lesz. Amúgy ő is hasfájós, refluxos, 37.hétre született fagyasztott lombik baba :)

Szegényke Ő még maradt volna csak az én egészségem miatt kellett idő előtt kikapni.

Lehet ettől is olyan érzékeny. Ki tudja? Én volt, hogy mindennap hívtam 5x a dokit, de nem beteg csak ő ilyen.

Majd elmúlik.

A lényeg, hogy nagyon szeresd, cici kell neki add oda, majd csak leszokik magától.

2011. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a hordozókendőt, és az Espumisan gyöngyöt. Úgy néz ki, hogy beválik mind a kettő. Ma már sokkal nyugodtabb, nem ordít annyit.

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 26. 17:08
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Espumisant cseppekben (emulzió) kell adni a babáknak, nem a gyöngy formában!!!

Az még nem jó neki!

[link]

2011. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Így van!Gyöngyöt semmiképp nem szabad,csak emilsiot!!!!
2011. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
bocsi:emulziót
2011. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!